şükela:  tümü | bugün
 • az önce kardeşimle yaptığımız tespit.

  mustafa sandal dinliyorduk, 90'lar çocuğuyuz malum. kahvaltıdan sonra müzik dinlemeye devam ederken hani yaparsın ya "aa şu da vardı o zamanlar, bu da vardı" diye tıklaya tıklaya birden petek dinçöz ve nez'in kliplerinde bulduk kendimizi.

  petek dinçöz petek dinçöz- foolish casanova klibi

  neznez - sakın ha

  türkiye'de popo dansı akımının öncüleri sayabiliriz kendilerini.

  aa nasıl unuttum hülya avşar'ı. bu gece uzun olacak

  özellikle nez'in klibinde kameranın önündeki seksi popo görüntüsüne bugün için çok şaşırdık ve o zaman televizyonlarda rahatça yayınlanabiliyor olmasının üzerinde epey bir düşündük. hey gidi doksanlar.

  aslında j. lopez, shakira vs. gibi o dönemin parlayan yıldızları bir şekilde popo danslarıyla gündeme gelmişler. o zamana göre normal görünüyor, dünyadaki ünlü şarkıcıların yaptığı bir hareket.

  günümüze bakarsak nicki minaj, kardashian kardeşler, rihanna, beyonce daha aklıma gelmeyen bir çok ünlünün popolarını gözümüze soktukları yüzlerce fotoğraf, klip, yayın vs. var.

  arkadaş bu popo neymiş ya.

  mesela sanatını gerçekten hakkıyla icra ediyorsundur, doğuştan yeteneklisindir, şöhretinin altını dolduruyorsundur alanındaki bilginle, tecrübenle, takdir ederim, bunların yanında muhteşem bir fiziğin de vardır ve bu da bir artıdır çünkü insanlar ne kadar aksini iddia etseler de görünüşe önem verirler.

  lakin yeteneksiz olup sadece popoyla meşhur olmak nasıl bir şey?

  bana en doğru gelen şey: kişinin güzelliğinin ardını aklıyla ve yaptığı işlerle doldurabilmesidir.
  ancak o zaman hayranlık uyandırabiliyor.
 • (bkz: dünyaca ünlü)
  (bkz: petek dinçöz)
  (bkz: nez)
  (bkz: hülya avşar)

  hangi dünya bu televizyon dünyası mı?
 • çünkü popüler kültürde kadın vücudu da erkek vücudu da paranın metası\kölesi olmuştur. popo da eğer gerçekten estetikse vücudun en çağırgan en seks isteği uyandıran uzuvlarından biridir. yani burada yanlış olan sistemin değil kadınların eleştirilmesidir. kadını poposuyla ünlü olduğu için eleştiremezsin ancak para karşılığı metalığı kabul ettiği için eleştirebilirsin. yani yaşadığımız çağda çok ta garip olmayan hadisedir.