şükela:  tümü | bugün
  • umut göstergesidir.
  • bir umuttur
  • tam her şey bitti dersin elini eteğini her şeyden çekersin işte o anlarda bir telefon gelir,kapının zili çalar,biri adını fısıldar hayata tutunursun.bu adamlar hayata bağlar seni ardından tekrar aynı psikolojiye girersin aynı hadise tekrarlanır.bunlar kimler mi olur:evin anahtarını unutan baba,yemek hazır diyen anne,haftada en az bir kaç kere arayan müşteri hizmetleri,gelen doğalgaz faturasına çemkiren üst komşu,adını en az annen gibi güzel söyleyen eski kız arkadaşı....
    işte bunların hepsigüzel insan iyi insan ve iyi ki de varlar.anahtarı unutsalar bile,yemeğin tuzunu tam tutturmasa bile,terk edip gitse bile iyi ki varlar...
    edit:ben bi tekele gideyimde bir ayran alıp gazate kağıdına sardırayım akşam oldu hüzünlendim ben yine.
  • iyi insanları kötü insanların yönetiyor olması sebebi ile pekte önemli değildir artık.
  • kimsenin aslinda seytan olmadigindandir.
  • izmirli kızların desteklediği önerme.

izmir'i pek bilmem. geçen sene havaalanına gidecektim. üçkuyulardan otobüse binip gitmemi söylediler. otobüs geldi. herkesin bizdeki akbile benzer bişey bastığını gördüm. para geçmiyor dediler. önümdeki güzel kız "ben sizin için basarım" dedi ve bastı. para teklif ettim, kabul etmeyeceğini söyledi. bizim burda* olsa sizin yerinize basacak adam zor bulursunuz. bulsanız bile para istememesi düşük bir ihtimal. hem bu kadar güzel olup hem de bu kadar alçakgönüllü bi kız izmir'e yakışırdı ancak.
  • olması pek mümkün müdür, bilinmez. ancak olduğuna inanmak mümkündür.

gözlerini sımsıkı kapat, tamamdır.
  • rahmetli anneannemin iddiasina gore dünya bu insanların yüzü suyu hürmetine dönmektedir.
  • amacı çıkarı olmadan karşısındaki canlıya yardım eden, incinsede incitmeyip vicdanına bırakan, şiddet ve haksızlığa üzülen insanımsı varlık.