şükela:  tümü | bugün
  • esiniz olmasını istediginiz durum..
    esiniz degilse yanlıs kisiyle evlenmissinizdir.

ben sahsen eski esim olsun isterdim.
  • ilişkisi olan her insanın kendisine sorması gereken soru. ben; bana mecbur kalmış birisi yerine, başka tercihleri olup beni seçmiş olan erkek arkadaşımı tercih ederdim.
  • eşim olmasını istemediğim durumu hayal etmemi isteyen soru girişi.

düşünsene dünyada karşı cins tek bir kişi var. bir insan. ama hemcinslerinden kaç tane olduğunu belirtmiyor. nasıl bir arzı elinizde tutmaya çalıştığınızın farkında mısınız? ya da insanlık için tavizler mi vermelisiniz? ya da zaten siz kim oluyorsunuz, asıl partneriniz bu kararı veriyorken siz de yanında durup armut gibi izleyecek misiniz? zaten başka ne yapacaksınız?

ne berbat bir post-apocalyptic senaryo.
  • direkt hoplatırdım. ne yapıcam ki başka. romantik dizeler için daha çok erken zaten. ha zaten buna da gerek yok. anancılar gelmeden ben gachayım en iyisi.
  • savaş sebebi olabilir. arada telef de olabilir.
  • şahan gökbakar olsa kendi kendime kuruyup giderdim yine de sevişmezdim :s
  • %100 beni seçmezdi, bir sürüsü dünyada dolaşıyorken beni seçen yok zaten.
  • bu bir metafor. tum karsı cinsler sıraya girse kimi isterdin gibi bi sey.
    ben eski esimi isterdim. cok netim bu konuda.
    ki yani cok sevdigim bir iki baska adam da vardı gecmisimde. hatta bi tane bi acayip sevdigim platonik askım var. bir taze cok sevdigim bir adam var. dile kolay omrun yarısı. tek insanı sevdim demek yalan olur.
    ama ben ısrarla eski esimi isterdim.. omrumun on senesi onla gecti.. her yeni tanıstıgım insanda onu aramaktan bıktım.
    herkes biten iliskiden cacık olmaz diyor. biz bi kere uc sene ayrıldık. ikinci bes senelik beraberligimiz ilkinden de guzel oldu.
    ucuncu sefer birlesirsek bence arşa ereriz..
    ahah.

burnumda tutuyor sozluk..
    anlatamam.
    hani bazen beklersin. o buyuk askı beklersin. umudun vardır.
    bende ise bulmak ve kaybetmek var. acım buyuk.