şükela:  tümü | bugün
  • bana mı öyleleri denk geliyor bilemiyorum ama istisnasız karşılaştıklarım bu...arkadaş bunlar kim iktidar olursa olsun ülkemizi çirkinleştirmeye,haksız yapı planlarıyla servetlerine servet katmaya devam ediyorlar...düşünün sadece muhabbetlerinden elde ettiğim izlenim bu...bir de param olsa alışverişe girsem neler olacak kim bilir?
  • en kötüsüde en kaliteli tarım toprağına sahip arazileri satın alıp, beton yığınlarıyla kaplamaları. ayrıca düzende yok. kafasına göre bina dikiyor herkes . ne parselleme var ne bir şey. * *
  • dünyanın en yavşak insanına sahip olmamızdan çıkışla, olması en normal şeydir.
  • satış ofisinde tek tek müşteriyle ilgileniyor olsalar doğru diyeceğim önerme. bu açıdan ünlü restoranların sahipleri ve ünlü kuaförler önde gidiyor. aslında türkiye'de yavşaklık en iyi satan şey, o yüzden tüm ünlüler böyle sanırım. bu arada yavşaklıkla espiritüel, girişimci, samimi ve sempatik olmayı ayıralım.
  • donald trump'in turk olmamasi sebebiyle benim icin nirvanaya ulasamamis olsa da gecerli olan onerme.