• en anlaşılamamış olan başak burçlarının mevcut sisteme karşı gelerek egemenliğini ilan etmeleridir.
    ülkelerin egemenliklerini ilan etmesi büyük ihtimal aynı sebepten olmuştur.

bununla ilgili fantastik bir senaryo bile yazılabilir. düşünün çok daha önceden doğan çocukların doğdukları mevsime göre tavır ve davranışlarının farklı olduğunu bildiğimizi. her burcun kendine göre bir gezegeni var. ve istersen doğacak çocuğunun hangi gezegeni ait olacağını hesaplayabiliyorsun.
    başak burcunun en önemli özelliliği mükemmeliyetci olmasıdır. bu insanı mutlu etmez ama bu özelliğini bastırmaya çalışmazsa belki mükemmel bir fikir bulabilir hayatla ilgili, bulamazsa da bunu denerken ölür.
  • cumhurbaşkanı ahmet necdet sezer olacaksa ben varım dediğim devlettir. eşekten inip ferrariye binme hissi uyandırır.
  • devletin ismini bulana kadar ölür bu devletin kurucuları.
  • çok başaklı olacak devlettir.
  • (bkz: taşak cumhuriyeti)
    bir harf neleri değiştiriyor.
  • boğa burçları kursa iki güne yunanistandan beter olacağı için bunun lafı bile edilmemeli.
    başak burçları kursun, hatta oğlakları da alsınlar aralarına. bu çalışma azmiyle süper güç olurlar.

tanım: mantıklı önermedir.
  • almanya ve japonya'nın 50 yılda aldığı mesafeyi 10 yılda almasıyla dikkat çekecektir. keza çok çalışkandır bu burcun mensupları efendim.
  • bu fikir akabinde bana battlestar galactica'da, cylonların aslında farklı burçlarda olduğunu düşündürdü. dr. gaius baltar başak için en uygunu sanırım, diziden hatırlayabildiğim kadarıyla.
  • böyle kuzey kore gibi bir devlet kursunlar ama. kız alıp vermesinler dışarıya.
  • başak tarımcılığı yapılacak devlet olur.
hesabın var mı? giriş yap