şükela:  tümü | bugün
  • şehinşah sevmeyen bünyeyi şehinşah fanına dönüştürebilecek kadar güzel şarkı.

biri beni kurtarsın şu şarkıdan. 48 saattir başka hiçbir şarkı dinleyemedim.
  • bu öyle bir şarkı ki her dizesi mantıklı fakat hepsi farklı bi şarkıya ait gibi. şehinşah maksimum üç dizeden sonra farklı bir konuya geçiyor. konu bütünlüğü sıfır. adına rağmen, atlas'la ilgili olduğu kısmın azlığından da anlayabilirsiniz zaten. şarkı muazzam o ayrı.

autotune beni rahatsız etmiyor. şehinşah da güncel neyse onun peşinde giden rahat kafada bir adam zaten. ne norm ender gibi kasıyor, ne ben fero gibi yükseliyor. ne t-rap'e bayılıyor, ne oldschool diye tribe giriyor. kendini 2pac tayfasına da mâl etmiyor, travis scott- wiz khalifa- kendrick lamar tayfasına da. ki iki taraftan birini seçenlerin aslında sadece lafta öyle olduğunu da gördük. (for example: 2pac diye deliren ezhel'in, fero'nun aslında dümdüz bir travis türkiye şubesi olması ya da popüler kültüre laf edip, danla bilic'le fotoğrafı sosyal meydada dolaşan, tren pera'da sahne alan güya underground norm). o yüzden sürekli kafası güzel olan, misler gibi para için yaptığını belli eden, ortama uyum sağlayan şah'ı gayet destekliyorum ben. fan falan da değilim. eski hallerini hiç sevmez, tiz sesiyle dalga geçerdim hep. şu an baya iyi ama.

şarkının en güzel yeri de bu aralar mottom olan şu çiçek gibi dize;

"neyi seviyorsan git o ol."

bi de atlas kuşumun ve şarkının daha güzel tonlamalı söylenmiş halinin içinde olduğu bir video var. bulursam yeşillendireceğim.

edit: buldum. ey