şükela:  tümü | bugün
  • serdar kuzuloğlunun beğenilen haftalık derlemelerinin yeni adresi. ayrı bir siteye taşımış haftalık özetleri. garanti maranti karışmasa iyiymiş keşke. umarım bozmaz.

http://www.dunyahalleri.com/
  • m. serdar kuzuloğlu'nun haftalık olarak gerçekleşen gelişmeleri yayınladığı yeni blog sitesi.

--- spoiler ---
    olup bitenlerden haberdar olmak, ilgilendiğimiz konularla ilgili güncel bilgilere ulaşmak hepimizin hayali. fakat günlük işlerin telaşından çok azımız bunu başarabiliyoruz.

ben her gün bilim, teknoloji, internet, inovasyon, tasarım, kültür-sanat alanındaki güncel gelişme ve trendleri takip ediyor, derliyor ve pazar günleri kapsamlı bir özet halinde yayınlıyorum.
    --- spoiler ---

site

geçmiş yazıları toplu bir şekilde ulaşmak isterseniz : 49028230
  • m. serdar kuzuloğlu'nun ayrı eve çıkan blogu. mserdark.com'da olduğu gibi her pazar haftanın özetini buradan takip edebileceğiz. benim gibi komple interneti rss beslemelerden takip edenler için ; http://feeds.feedburner.com/…unyahalleri?format=xml
  • garanti bankası sponsorluğunda yayınlanan blog.

sadece mserdark olsaydı keşke. ne gerek var sponsora bilmemneye? bağış atıyorduk zaten 3-5 bişeyler.
  • serdar bey'in blogundaki haftalık olan halinden itibaren takip ettiğim, halen de takip etmekte olduğum ve sıkıcı pazar günlerini keyifli hale getiren sitedir.

yalnız bazen bazı kısımları aşırı uzatıyor, çok fazla video ve fotoğraf koyuyor; değil telefon bazen bilgisayarlar bile sapıtabiliyor. bir de her maddeden sonra birazcık paragraf boşluğu çok makbule geçer, malum göz taşıyoruz.
  • haftanın özeti 41'den sonra garanti bankası desteğiyle yayınlanan, şimdi ise 45, 47 ve 48. özetlerini ana başlıklarının bir apple markası olan iphone gizli desteğiyle yayınlanıyor galiba:

45. haftanın özeti: şarjı aylarca bitmeyen iphone
    47. haftanın özeti: bedava iphone sahibi olmanın en garip yolu
    48. haftanın özeti: 100 dolara çift ekranlı iphone

(bkz: viral reklam)
  • şu son günlerde haftalık özet yanında günaşırı şekilde paylaşım yapmaya başlayan blogvari site.
  • garanti bankası'nın dolayısıyla doğuş grubu'nun el atmasıyla eski amatör havasını yitirmiş mserdark sitesi. son 1 haftadır dakka başı spam post atıyorlar. amacı nedir çözemiyorum.
  • yazıların tonlarından anladığım kadarıyla artık sadece serdar abinin yazdığı bir yer değil, zaten muhtemelen serdark blogunun dışına çıkmasının nedeni de bu, konsepti aynı kalacak şekilde ama daha fazla insanın katkı sağladığı bir teknoloji haberleri blogu yaratmaktı. bence bu fikir de gayet mantıklı olmuş, blogun çizgisi çok sağlam. ileride neye evrilir bilmiyorum, garantinin zoruyla araya tıkıştırılmış finans bölümü azıcık eğreti dursa da, türkçe böyle bir içerik sunulması başarılı.