şükela:  tümü | bugün
  • cumartesi günleri saat 17:15'te digitürk bein gurme kanalında yayınlanan, rüçhan üner ve simla üner 'in sunduğu yemek programı. böyle gezip gezip yemek yiyorlar. pek de güzel yiyorlar.
  • hangi ozellikleri ile bu programi yaptiklarini anlamadigim bir ciftin yaptigi program. tanitiminda da bahsedilen tek ozellikleri abd'de yasayan bir cift olmalari. los angeles'ta degisik mutfaklarin restaurantlarini geziyorlar. yemek hakkinda bir bilgileri yok izledigim kadariyla. google'dan ogrenebileceginiz bilgiler. bu yemek soyleymis, icinde bu varmis diye garsondan ogrendiklerini anlatiyorlar. muhabbetleri de eglenceli degil, yemekler cok guzel deyip duruyorlar. unlu ascilarsa vb bilemem ama programda bu anlasilmiyor, daha cok tanidiklarina biz bir program yapsak siz de yayinlasaniz demisler gibi
  • turk televizyonlarinin ikinci özlem tunca vakasi.
    iki hafta onceki programlarinda burrito ve taco adli meksika yemeklerinin aslinda ayni oldugunu, tek farklarinin sarilis sekilleri oldugunu iddia eden bir ciftin yaptigi program.
    boylesine temel bir bilgiyi yalan yanlis vermek konusundaki dayanaklari ise 'ya turk izleyici ne bilir zaten' olmali diye dusunuyorum. su anki programda ise amerika mutfaginin en vazgecilmez unsurlarindan biri olan biscuiti de bu bildiginiz biskuvi degil, et suyuyla yapiliyor seklinde anlattilar!
    gurme olmadiginiz zaten asikar, sempatik degilsiniz, yaptiginiz programin hicbir ozelligi yok; kimi yiyorsunuz dostum. su program oncesi ufak bir google arastirmasi bile yapsaniz daha iyi kotarirsiniz. bir de uzerine eminim dunyanin parasini aliyorsunuzdur.
    son olarak da bein gurme yetkililerine sesleniyorum. zaman zaman gittigim amerika'yi bu orda guya 20 yila yakin zamandir yasayan ciftten daha iyi biliyorum ve bu programi sizden tek kurus talep etmeden yapmaya varim.
  • manasız program.
    özellikle simla üner çok yapmacık. iştahla yemek yiyen herkes program yapacak diye bir kural yok, iştahlı görünücem diye saçma sapan mimikler yapmaya da gerek yok. hatta sürekli "kocam'a katılıyorum, bakın bu benim kocam, benim kocam bilir" triplerine de gerek yok.
    madem dünya mutfaklarını tanıtıyorsunuz, azıcık da olsa gastronomi bilginiz olsun. rüçhan üner tek başına yapsa bu programı daha iyi olurmuş.
  • bein gurmede geçenlerde denk geldiğim ilginç program. çekirdek, çikolata gibi alıştın mı bırakılmayacak bi tarzı var. alışılagelmiş değil. özellikle çekim kalitesi ve eğlenceli kurgusunu çok sevdim. sunan çiftin adını şimdilik bilmesem de ilerde çok duyacağız gibi. bi daha denk gelsem bi daha izlerim. tavsiye de ederim.
  • bein gurme'de simla'nın 40'ından sonra bulduğu kociçkosu rüçhan ile farklı tadları denediği blogumsu tarz program.

geçen deniz yıldızı yemişlerdi şimdi timsah barbekü yediler.

bi bok da yemiyorlar aslında ısır bırak.
  • rezil bir program. los angeles'tan soğudum:(
  • ekşinin "elitistiz biz sen kimsin köpek" stiline sahip dangalaklarının sevmediği , kendince bir konsepti olan ve eşimle izlemekten keyif aldığımız gez gör zıkkımlan programlarından biri.
    en azından löbö löbö diye fransız mutfağı stili yerine mahalle arası amcaların anlayacağı şekilde yemek programı işte. izleyin izlettirin.
  • şu an danimarka restaurantınında yemek yemeye çalışan çiftin programı
  • az evvel bein gurme'de denk geldiğim baya dandik yemek programı. özellikle ondan önce mehmet yaşin ve ayhan sicimoğlu'nun programları varken hemen ardından bu ikiliyi izlemek baya keyifsiz.

bir kere neden program yaptıklarını anlamadım açıkçası. herhangi bir yemek uzmanlıkları yok hatta yemek konusunda cahiller diyebilirim, baya saçmalıyorlar. komik, eğlenceli ya da ilginç bir şey sunmuyorlar. hatta aksine antipatikler, özellikle hanımefendi :(

yani sırf amerikada yaşıyor olmak yemek programı yapmaya yetiyorsa okey ama beingurme gibi kaliteli bir kanala yakışmayan bir program.