• eğitim kalitesinin azalması ile daha çok insanın temel fizik eğitiminden mahrum kalmasından kaynaklıdır.

böyle temel bilimsel gerçekleri inkar eden birini görünce nasıl eğleniyorum sevgili sözlük anlatamam.

edit: trde gördüğüm düz dünyacıların büyük bir çoğunluğunun inanan insanlar olduğunu bu görüşü de ayetler ile desteklediklerini de belirtmeden geçemeyeceğim
  • cahilliğin de propaganda yapması sonucudur.
  • çok düşündüm ve araştırdım. işim bu. ve net olarak söyleyebilirim ki dünya'nın düz olduğuna inanan insan gerizekalıdır.
  • ne zannediyolar astronotlar atmosferden çıktığı an uzaylılar kafalarına silah dayayıp dünya düz diyeceksin mi diyor? sanki uzaya 1 millet gitmiş de herkesten saklıyor. uzaya biz hariç 70 millet gitti ki bunların arasında birbirinden nefret eden düşman devletler de var. rusya'dan çin'den amerika'dan ve avrupa'dan çıkanlar yetmiyormuş gibi bir de özel şirketler çıkmaya başladı. hepsi yukarda kendilerine ne güzel alem kurmuş oh ne güzel kandırıyoruz dünyalıları diye şampanya mı patlatıyor zannediyosunuz?
    bunlar elbet birbirlerine düşmanlıklari yüzünden herhangi farklı bir sey görselerdi çıkar açıklarlardı. dünyada herkes tarafından ulaşılan hangi bilimin saklanabildigini gördünüz?
  • (bkz: kyrie irving)
  • bu dünya düz mü yuvarlak mı geyiği ortaçağda kaldı gençler. şimdilerde simulasyonda mı yaşıyoruz geyiği popüler.

fakat bizim ülke bayağı bir geriden takip ediyor tabi mevzuyu
  • yapmayın böyle şakalar, çoluk çocuk okuyor buraları, bak sonunda inanan çıkar dedim. aha kırdınız amk.
  • dr. brown'ın orta çağ'da icat ettiği zaman nakinesine denek olmayı kabul eden insanlardır.
  • dümdüz sikelim ipneleri. lan ülke panayıra döndücü ipneler nerdesiniz etrafa yaya dünyayı'da panayıra döndürdünüz.
  • dünya düz olsaydı yokuş olmazdı ki hem, hiç.
hesabın var mı? giriş yap