şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir ekşi sözlük yazarıdır, hoşgelmiştir. (bkz: #52629581) no'lu entrysiyle beni akşam akşam epey güldürmüş kişidir ayrıca.

ilk defa bir yazarın başlığına ilk entry'yi giriyorum lan. ilginç bir hismiş.
  • kimse nick altına yazmıyor diye üzülen yazar. (bkz: #53092461)

üzülmesin, hosgeldin diyelim.
  • (bkz: #53092461) üzülmesin dediğim yeni yazar.
    yazdıklarına bakıyorum da komikli komikli yazıyor. biraz daha incelemek lazım. badilerime ekledim.
  • yeni gelmiş nick altına bişeyler bekliyomuş. biz napalım bi senede anca bu kadar yazdılar bize de. bu ekşiciler tembel tembel.
  • hayatta onu en çok mutsuz eden şeyin, "nick altıma kimse yorum yazmadı" olmasını dilediğim komikli yazar.
  • "kimse nick altıma yazmıyor :/" şeklinde bir itirafta bulunmuş pek muhterem yazar. bunun üstüne birkaç nick altı entry gelse de, kimse entrylerinden burada ürettiği içerikten bahsetmemiş. ben biraz da vaktimin bolluğundan bu muhterem arkadaşımızın eserlerini inceleyeceğim naçizane.

kendisi sözlüğümüzün yeni yazarlarından sayılabilir. henüz 90 entry'si var. ve bugün itibariyle bu 90 entry'nin 88'ini son 1 ay içinde girmiş. yani diğer 2 entry'i yıllar önce girmediyse muhtemelen 1 aylık bir yazar. tabi çaylaklık dönemini bilemiyoruz. eğer bir yerde anlatırsa seve seve okuruz efendim. çaylaklık döneminde varsa yaşadığı sıkıntılar, acaba yazar olabilecek miyim kaygıları, yazar olunca ne tür başlıklara entry girerim, siyasete karşı nasıl bir tavır takınırım, futbol tartışmalarına girer miyim girmez miyim şeklinde beyin fırtınaları ve bu fırtınala sonrasında varsa vardığı sonuçlar vs... bunlar hep ileride entrylerine kou olabilecek yazılar.

nick altı entry'si şu anda sanırım benim bu entrymle 6 olacak. 1 aylık bir yazar için muazzam bir entry sayısı. zira ben 5 yıldır sözlükte yazar olmama rağmen nick altı entrym 2. (üzülüyorum sanılmasın, anonimlik iyidir. ne demişler -> sivrilmeyeceksin.) onu da nick altı trolleyen sempatik yazar arkadaşlarımız yazmış. yani nick altı çok da üzerine hüzün boca edilmesi gereken bir konu değil bence. ama zaten hüzne gark etmesin diye bakın koca koca entry'ler giriyorum, daha ne yapayım ben sevgili yeni gelmiş, hoşgelmiş yazar kardeşime.

şimdi hafiften entryleri incelemeye başlamak istiyorum.entry'ler mizahi. entryler popüler. entryler başarılı. 90 entry'de 100 üzeri favlanan 2 entry var. tebrik etmek lazım. şu anda entry sayısı 90 olduğu için belki karma görünmüyor olabilir. ama 500 entry'e gelene kadar her 100 entry'de 2 tane +100 favlanan entry çıkarması halinde, yani toplamda +100 favlanan 10 entry ile, 500 entry'e geldiğinde +500 karma işten bile değil. zaten bu 10 entry profil sayfasının en çok favlanan kısmında yer alınca, diğer entry'ler de kelebek etkisi sonucunda bu +100 favlanan entry'ler kadar komik olmasa bile yine +50 fav barajını geçecektir diye tahmin ediyorum. ondan sonra zaten nick altılar dolar taşar. şu anda entry okuyacak modda olmadığım için mustafa koç entry'si dışındakileri okumadım. ama tarzı aşağı yukarı anladım. badilere de ekledim. arada entry'lere denk geldikçe okurum, iyiyse façe'den vs. paylaşırım da. zaten bence iyi entry'leri twiter'den vs. paylaşmak lazım. o kadar yazıyor burada insanlar. hep onedio, listelist paylaşıyolar ifrit oluyorum. biraz yurdum insanını konu edinseniz.

neyse, hoşgelmişsin, klavyene kuvvet, hayatta başarılar buzin kardeş....
  • güldürürken adamın altına kaçırttıran yazar. ama bu altıma kaçırma işi onunla ilgili de olmayabilir. üroloğumla bu konuda acil durum toplantısı yaptık. ancak altıma kaçırma sorunundan ziyade herifçioğlunun vizite ücretine gelen zammı tartıştığımız için konuyu aydınlatamadık. netice itibarıyla, bu güzel kardeşimiz mütemadiyen güldürüyor ve ben de mütemadiyen altıma kaçırıyorum. elde bilimsel veri olmadan bunları ilişkilendirmemek lazım...
  • dünyanın en tatlı buzin avcısı kim deseler, aha bu diyeceğim yazar. buzini sevdiği için avlıyor, ölmek yok öpüyor miniş minnoş diyor, sonra hop doğasına salıyor. gözüm üstünde!!!!
  • gün itibariyle istatistik kategorilerini parselleyen yazar.*

· dünün en beğenilen entry'leri (9.)
    · dünün en beğenilen entry'leri (46.)
    · dünün en fazla kanal önerenleri » (5.)
  • klişeci yazarlara karşı yaratıcılığını desteklemek lazım gelir bence. kurgu murgu, iyi yazıyor işte, ne kıskanıyonuz!

adamı delirtmeyin lan!

çok tatlı bir insan o. <3