şükela:  tümü | bugün
  • dünya tüm ulusların yıllık ortalama sevişme sayısı 130 olarak kabul ediliyor. ülkemiz için ne acıdır ki bu rakamın 5'de birine ulaşamayan insanlarımız damacana veya vitrin mankeni ile dahi sevişmekte. dünya ortalaması oldukça yeterli gibi görünse de cinsel olarak en aktif uluslar listesinin ilk 10'u bu ortalamayı başlı başına yükseltiyor.

yapılan bir ankete göre sex yapmak dünyanın tamamında aynı önem oranına sahip değil. örneğin komşumuz yunanistan'dan ankete katılanların 80%'i sex'in çok önemli olduğunu söylerken thailand'dan ankete katılanların sadece 38%'i sex'in çok önemli olduğunu belirtmiş.

yanı başımızdaki yunanistan sex'e önem verdiği kadar ortalama sevişme süresinde de üst sıralarda kendine yer etmiş durumda. nijerya'nın ortalama 24 dakika ile liste başı olduğu sevişme süresinde yunanistan 22.3 dakikalık ortalama ile ikinci sırada.

gelelim cinsel olarak aktif olma sıralamasına:
    (yıllık ortalama sevişme sayısı 2014 verileri)

yunanistan: 164
    brezilya: 145
    rusya: 143
    polonya: 143
    hindistan: 130
    meksika: 123
    isviçre: 123
    çin: 122
    yeni zelanda: 122
    italya: 121

grafik(imgur)

çin'i ele alırsak: 2016 nüfusu 1.403.500.365 olan ülkede kadın ve erkeklerin aynı sayıda olduğunu ve herkesin seviştiğini düşünürsek bir yılda tam 85.613.522.265 kere sevişiliyor. evet tam tamına 85 milyar 600 milyon kere sevişiyor bu çinliler.

bakın sevgili yurtdaşlarım bu bir dramdır. yunanistan'ın kıymetini bilmediğimiz de aşikardır. yunanistan'a bu başarısından dolayı tavşan adası'nı hediye etmemiz gerektiğine inanıyor, darısı ülkemizin başına diyor ve sözü sizlere bırakıyorum.

edit:
    (bkz: ekşi sözlük'ün kanayan yarası abazanlık)
  • biz olmadığımız kesindir.

hatta artırıyorum biz hiç sevişmiyoruz.

daha da artırıyorum.
    15-25 arası yokluktan kimse sevişemiyor.
    25-35 arası eh işte,yarım yamalak birşeyler oluyor.
    çocuklu ve 35 yaş üstü hiç kimse yıllarca sevişmiyor.

ama aklımızda fikrimizde dilimizde hep seks.
    yokluktan dilimize vurmuş sanki.
  • yorgan damacana vs sayılıyorsa türkiye'nin de içinde bulanabileceği uluslardır.
  • kim ölçüyo bunları ya.adamların sikine ampermetre mi takıyolar.
  • tamamen uydurma olan ankettir.

suriyeli kardeşlerimizim açık ara önce olduğunu düşünüyorum.
  • (bkz: hesaplayan adamlar)

kendimi kaybettiğim yer:
    --- spoiler ---

herkesin seviştiğini düşünürsek bir yılda tam 85.613.522.265 kere sevişiliyor.
    --- spoiler ---