• ilk bulunan bilgisayarın bir oda kadar olduğunu düşünürsek,bu buluşunda gelişip nerelere gelebileceğini tahmin edemiyorum.götümüz de patlamasa bari.
  • boston dynamicsin gönlümdeki yeri bambaşka olan bigdoguna laf etmek bilmemezlikten başka bir şey değil.
    kendisi en zor arazi koşullarında dengesini kaybetmemek üzere tasarlanan bir araç. buz, çöl, dağ tepe fark etmez.

şu videoda "bizler buz üzerinde zor yürürken kendisi koskoca tekmeye rağmen yıkılmıyorsa şüphesiz ki görenler için ibretler vardır" (robot suresi-51. ayet)

http://www.youtube.com/watch?v=w1czbcnx1ww
  • bari dışını köpeğe ya da hangi hayvana benzetmek istiyorsanız ona benzetseydiniz.bu bildiğin dört ayaklı ağaç testeresi.
  • (bkz: acme)
  • (bkz: t1000)
  • videoyu izlerken başta motorun o gürültülü çalışmasıyla "aha şimdi deparı koyucak" desemde robotun yavaş adımlarla geri doğru gittiğine şahit oldum ve içimden "vay anasını teknolojiye bak şimdi hafif geri doğru gerilip koyucak demek deparı" desemde videonun sonuna geldiğimi farketmemle kahkayı basmam bir oldu. bu mu lan en hızlı robotunuz ? sen o kadar insansız hava aracı yap, son model arabalar yap ve en hızlı robotunun bu olduğunu iddia et. yo dostum yo! bu sadece küçük bir trick olsa gerek. bu robota iyi bakılmasını öneririm çünkü gelicekte bunun atları ebemize kayıcak demedi demeyin. ne demişler robotun başını daha yokken eziceksin. sahi başı nerde bu robotun ?
  • niye geri geri kostugunu çözemediğim robot. yok arkadaş kaç defa izledim hala geri geri koşuyo izlenimi veriyor. zihnimde düzeltemedim bi. ayağa kalkıyo geri geri kosan bi tavşan gibi zıplıyo
  • bir gün böcek-robot olarak uyanan şaşkın bir humanoid'i andırır.
    (bkz: die verwandlung)
hesabın var mı? giriş yap