şükela:  tümü | bugün soru sor
  • biri şampiyonlar ligini kazanmış , oyuncuların karma olarak oynayabildiği takımlara karşı diğeri de dünya kupasını kazanmış ama belli oyuncuların sadece belli takımlarda oynayabildiği takımlara karşı o yüzden bence real madrid.
    ayrıca süper kupa gibi organizasyon düzenlenip dünya kupası şampiyonu veya avrupa kupası şampiyonu ile şampiyonlar ligi şampiyonu maç yapsın. ikis takımın ortak oyuncuları da haksızlık olmasın diye maçta oynayamasın.
  • çoğu kulüp takımı fransadan iyidir. şampiyon oldular diye öyle büyüttük ki rezalet bir futbolla kazandıklarını unuttuk. kulüp ve milli takımları karsilastiracaksak yakin zamanda sadece, 2010 ispanya veya 2014 almanya kulüp takımlarıyla boy olcusebilecek takımlardi.
  • iki takımın oyuncuları oynamazsa o takımlar aynı takımlar olmuyor ki güzel suser, bütün kimyasını, taktiklerini, çalışılmış şeylerini bozuyorsun adamların.

    ayrıca bence sorunun cevabı madrid'dir. dediğin gibi hem tek millet gibi bir kısıtlama yok kurulma sürecinde, hem de birlikte antrenman yapma şansı çok daha fazla kulüp takımlarının milli takımlara göre.