şükela:  tümü | bugün soru sor
 • amerika'da yaşayan ve hali hazırda 273kg olan donna simpson ismindeki kadındır. 2007'de 241kg iken kazandığı dünyanın en şişman annesi rekorunu halen elinde bulunduran donna, partnerinin de desteğiyle günde 12000 kalori alarak iki sene içinde 450kg olmayı hedefliyormuş. tabii, böyle gazeteye çıkarak rakiplerini arttırdığının farkında değil sanırım...
  http://news.ninemsn.com.au/…o-become-worlds-fattest
 • pek yakında dünyanın en ağır kadın tabutu sahibi de olacaktır. allah akıl fikir versin.
 • "başka bir şey olamıyorum bari bunu olayım" diyen kadındır.
 • açlıktan ölenlerin olduğu dünyada yarım ton olmayı hedefleyen bir karı işte bu da.
 • "ms simpson makes money by running a website where men pay to watch her consume fast food."
  "bayan simpson kazancını erkeklerin onu yemek yerken izlemek için para ödediği bir siteden sağlıyor?"

  yedikleri için harcadığı miktar da haftada 815 dolar. bu işte çok para var demek ki.
 • amacına ulaştıktan sonra ne yapacağını merak ettiğim kadın. hadi diyelim 450 kg. oldun. hatta yapmışken düz hesap 500 olsun dedin, onu da başardın. rekorların .mına koydun. dünyanın en şişman kadını oldun. guiness rekorlar kitabına girdin. hatta ve hatta uğur dündar bile seni haber yaptı. eee... sonra?
  bak ablacım daha yaşın 42. 42 ulan. kendine acımıyosan kocana acı. yazık değil midir o adama. sen rekorunu kırıp egonu tatmin ederken, o adam senin o kadar kahrını çekiyo, hiç mi vicdan azabı duymuyosun. "he's a real belly man and completely supports me" demişsin. ne yapsın adam? kodun mu oturtursun tipe bak.
  hadi onu da geçtim, sonra o kiloyu nasıl vereceksin? "400 kilo kadar fazlam var, diyete giriyorum" desen kim takar seni?
 • kazandığı para gazetelerde bahsedilen miktarlardaysa ve rekor kırınca daha da fazla alması söz konusuysa sirklerde çalışan freak show üyelerinden farkı olmayan kadındır. öte yandan partnerinin (eşi değil, dating sitelerinden birisinde buluşup beraber yaşamaya başlamış ikili) kendisi için daha sağlıklı bir yaşam düşünmek yerine menajer gibi yiyecekleri ayarlaması da ayrı bir garabet. sanırsın abla amerikan milli takımında çekiç veya gülle atıcı da partneri antreman yaptırıyor. (ya bu arada kadının yemek yiyişini görmek için para veren dallama bünyeleri de su aygırları yalasın, o ne lan öyle! hiç başka meşgale kalmadı mı dünyada? hani bu tür şeyleri daha çok uzakdoğu taraflarından duymaya alışkınız da size ne oluyor? derdiniz ne? ) yeminle ruh hastası olmuş alem, sanki yediği içtiği ne varsa sarin gazı sinmiş gibi sapıtıyor yahu insanlık!
 • şüphesiz ki al bundy 'nin dükkanından ayakkabı almaya gidecektir

  (bkz: al bundy ve şişman kadın sorunsalı)
8 entry daha