• kafasına hanımın plaj terliğini yiyecek adam gibi sanki..
  • - seni nihal'le gordum ortakoy'de...
    - yanli$in var.
    - illa yataktaki mi basmaliyim? her $eyi biliyorum sinan!
    - aciklayabilirim. bak bir bas ta gor! vallahi oyle degil...
  • eski sevgilisinin evleneceğini öğrediğinde gunlerce duşunen ve dugun gecesi; gelin arabasının onunu kesip zarf alıp "aha içinden 5 milyon çıktı" diyebilen
    yada sevgilisiyle katıldığı bi konferansta ırsarla parmak kaldırıp soru olarak "hacı onu bunu boşverde sigara içebilioz mu" diyen bir gun benzeyebilmek istediğim şahane umut sarıkaya karakteri.
  • -bak 3 gün önce aldim bu kitabi ama cok hosuma gitti hemen bitirdim.
    -himm samandan mi bu sayfalar?
    -hı hı..seni de düsünmüs yayin evi...
  • muhteşem kemik kahramanı. oradan kestigim dünyanın en yüzeysel adamı yazısını hesap makinama yapıştırdım. asistanlar kopyalarımı kontrol etmek yerine gülüp geçiyolar. hepimizin içinde biraz d.e.y.a yok mu zaten
  • - sahip olduğun şeyler sonunda sana sahip olur
    - kırmızı bir lombardini diablo sv'ye sahibim. ya da o bana sahip. ben sürdüğüm sürece inan sorun değil.
  • dünyadaki kadınların büyük bölümünün erkek versiyonu
  • yüzeysel olmakla hayatı anladığını ve aslında bu şekilde en derin insandan daha derin olduğunu düşünüp de, "anlamıyorum kardeşim. anlayacak bir şey de yok zaten." gibi bir tavrı benimseyen adamların kendilerini afişe etme ve öyle oldukları konusundaki düşüncelerini haklı çıkarma isteklerini yaşadıkları esprili veya bazen de kurgu diyaloglar eşliğinde önümüze sunan başlığın tanımıdır.
  • "insanın da köftenin de terbiyelisini severim" cümlesini kuran kişidir.
hesabın var mı? giriş yap