şükela:  tümü | bugün
  • tokyo, japonya'dadır. etleri ölmeden önce sözleşme imzalayan ve 30.000 euro karşılığında vücudunu satan kişilerden alıyorlarmış. sözleşme imzalayacakları bireyler genç yaşta olmalıymış.

kaynak: https://www.minuto30.com/…canibal-del-mundo/524800/

edit: yalan haber olduğu iddia ediliyor.
  • film vardı bu konuya benzer adı aklıma gelmedi. vay anasını dedirtendir.
  • (bkz: delicatessen)

.
  • diyanetten hakkında açıklama beklediğimiz restorandır.

zaruret halinde yenebilir diye biliyorum ben. hatta hanımımızın kolunu bacağını kesip yiyebiliyorduk sanki acıkırsak. hanımın pek hoşuna gitmedi bu durum ama diyanet caiz derse ses çıkaramaz.

doğru mu samet? pardon, diyanet?
  • kaç yıldır geyiği dönen bir olay,
    götüne portakal kabuğu sokulmuş insan görmedikçe inanmam.

https://www.youtube.com/watch?v=zbfiyn8xpss
  • (bkz: kanibalizm)

(bkz: biraz da yiğrenelim)

ölenlerin rızasının olması, olayın kanibalizm* olduğu gerçeğini değiştirmeyen faaliyet. bu vahşetin üçüncü şahıslar için mide kalkmasından daha kötü sonuçları olduğununu hatırlatalım: özellikle yakın tarihte kanibalizmden hüküm giymiş kişiler genelde cinayet soruşturmalarının akabinde yakalanmış suçlulardır. işin daha vahim tarafı bu suçu işleyenlerden bazıları 2. dünya savaşı gibi açlığın, kıtlığın ve vahşetin had safhada olduğu zamanlarda malum gerekçeyle bu iğrençliğe başlamışlardır. artık bu işten tiksinmiyor olmaları hatta insan eti yemenin gastronomik bir tercih olduğuna kendilerini ikna etmeleri, bir şekilde ahlaki engellerinin önüne geçmişti muhtemelen. ve maalesef yıllar sonra (genellikle kurbanlarını da küçük çocuklardan seçerek) bu alışkanlıklarını devam ettirmişlerdir. daha fazlasını yazamıyorum.
  • (bkz: sik kafalı japon)

küfürlerimiz bile atasözü niteliğinde resmen bende diyordum bu akıllı uslu japonlara neden böyle diyorlar ?

gene yanılmadın türk gençliği, bu gurur hepimizin.
  • bi dünya insanın kanı emilirken çok da hayretlere düşürmeyen haberdir.
  • doctor lecter bunu beğendi
  • ilk değildir. afrika'da; özellikle de liberya'da bunu yapan ufak restoranlar vardır. genellikle inek eti adı altında amcaoğlu servis ederler. insan eti satıyoruz diye açık açık söyleyen ilk restoran olma ihtimali ise vardır.