şükela:  tümü | bugün
  • link
    başlık sınırına takılmıştır.
    "dünyanın yuvarlak olması mason uydurması, dünya düzdür" olacaktı.
    akp fatih gençlik kolları internet sitesinde kendisini çevre, şehir ve kültür başkanı olarak sunan tolgay demir isimli şahısın, yazdığı 'makale'de dünyanın yuvarlak olmasının mason uydurması olduğu ve dünyanın aslında düz olduğunu iddia etmesidir.
    bu ülke nereden nereye dedirten "makale"dir. aslında bunlara bakınca şu geliyor aklıma." biz bunlarla mı savaşıyoruz?"

edit:(bkz: imam hatipler kapatılsın)
  • mor oje bence de çok yakışıyor <3
  • neden kaliteli eğitim sistemi diye ısrar ettiğimizin apaçık örneği. halk cahil, zır cahil, kalitesiz, eğitimsiz. bu kişi ne ilk ne de son, o kadar çok ki sayıları. demokrasi adına cahil istilası altında kaldık. maalesef geleceğimiz bunun gibi insanlarla çevrili olacak.
    (bkz: eğitim şart)
  • batı ne derse ona boyun eğmeyen eli tabletli gencin açıklaması. güneşin çevremizde tur attığını her göz görür. ancak bazılarının gönül gözleri kapalıdır. bu yezidlerle bilim yoluyla da mücadelemizi sürdürmeliyiz. unutulmamalıdır ki dünya beşten büyüktür. her dediklerine inanmayacağız. bir elimizde tablet , diğerinde satır var. araştıracağız.
  • katıldığım ve şu şekilde her şeyin teorisine dönüşmesine yardımcı olacağım düşünce :

dünya yuvarlaksa neden şimdiki maymunlar da insan olmuyor ?
  • bu tür adamların dünyanın şekli ile ne alıp veremedikleri var anlamadım. başka biri de dönmüyor diye iddia etmişti. yazık kendi çabalarıyla orta çağa dönmeye çalışıyorlar beceremiyorlar asdjkjhgd
  • insanları şaşkınlık içinde izliyorum.

üşenmedim okudum hepsini ve üzüldüm. zamanımı harcadığım için üzüldüm.
  • ah ah; dünyada neler konuşuluyor, tartışılıyor, nelere ödenek ayrılıyor... bunlar hala ortaçağ saçmalıklarıyla uğraşıyor. bir de ciddi bir kitle hani öyle böyle de değil bu saçmalıkların peşinden giden. oldu olacak engisizyon mahkemesinde yargılayın aksini iddia edenleri. ne de olsa yargı da sizin elinizde.
  • ilk okul mezunlarının partisi diye boşuna demiyoruz.