şükela:  tümü | bugün soru sor
 • eski kanada savunma bakanı paul hellyer, 4 tür uzaylının dünya'ya geldiğini ancak 'onları vurduklarını' söylüyor.

  http://kozmopolitik.com.tr/…di-vurduk-27112017.html
 • iyi sinirlenip sizi skmeye çalışmamışlar.

  başka bir yıldızdan gelecek teknolojiye sahip olan uzaylı ağır sker çünkü tahminimce.

  tanım: palavradır.
 • yine iki kız davası.. dedim sinemaya gidelim ıh mıh dediler.. tuttum kollarından doğru çemberlitaşa.. açın lan bir loca dedim. daha kapı kapandı kapanıyor ön cepheden hücum. bir ona bir ona bir ona bir ona... hadi bana eyvallah..

  edit:
  tanım: bir bunak beyanıdır net.
 • yolunu yaptıkları fake uzaylı saldırısı senaryosu için yapılmış açıklama. abd harici tüm dünya ülkeleri buna hazırlıklı olmalı. yolunu yapmaya başladılarsa fiiliyata geçirmeleri uzak olmaz.
 • önümüzdeki birkaç yıl içinde bizleri iyice uzaylı fenomenine alıştırmaya çalışacaklar. şu uzaylılar da ne menem yaratıklarsa ya sadece askeri bölgelere dalıyorlar ya da bir allahın kulunun olmadığı tekinsiz kır arazilerinde dolanıyorlar. lan adamsanız gelin beyoğlu'nun kadıköy'ün göbeğine oralarda görünün de az delikanlı gibi davranın...

  şaka bir yana uzaylı ulaşım araçlarını takip eden kameraların da tost makinesinden hallice görüntüler verdiğini de unutmayalım. her yerde 4k çözünürlükte kameralar var ama her ne hikmetse şu uzaylıları eskinin iyi çekmeyen analog televizyon kanalı gibi seyrediyoruz. ha uzaylılara alıştırınca ne olacak? kendi kurdukları terör örgütlerinin ne kadar kaka şeyler yaptığına inanmamızı bekleyen sığır çobanları aynı şeyi uzaylılar için yapacaklar. dünyayı da yine birileri kurtaracak öyle mi? sizin ben yalanınıza sokayım orospu çocukları.
 • uzaylılar konusu bilimsel olarak ciddiye alınmayan bir husus olmakla birlikte şimdiye dek uzaylılar ile yapılan gizli temasların olduğu, askeri pek çok istihbarat çevrelerinde bu konunun saklandığına dair çok gizli bilgi ve belgelerin olduğu bir gerçek. saçmalık olduğu belirtilerek reddedilmesine rağmen bal gibi gerçek olduklarına dair o kadar çok kanıt var ki...belçika (mufon), kanada, avustralya gibi bazı devletler resmi olarak pek çok olayı doğruladı ve bunları 2006'dan bu yana kamuoyuna açmış bulunuyorlar. abd, resmi olarak doğrulamasa da cia'den ve hava kuvvetleri'nden emekli pek çok amerikalı yetkili ve subayın yıllar sonra yaptıkları itiraf niteliğindeki açıklamalar da dünya dışı yaşam ile temasa dair saklanan bazı şeyleri açığa çıkarmaktadır. bu konuda farah yurdözü nün çalışmalarını okuyabilirsiniz.
 • adamın belli bir yaştan sonra kafa gitmiş anlaşılan. eğlenmeyin, rahat bırakın amcayı kardeşim.
 • kütahya porselen virali açıklama.