şükela:  tümü | bugün
  • bitter çikolataya yumulmak bunlardan birisidir efendim.
  • diş macununu ortadan sıkmak.
    şu hayattaki en buyuk cilginligim. dusundukce hala icim kipir kipir oluyor.
  • insani ozgur hissettiren bir akil durumudur. abd'de calistiktan sonra biriktirdigim paralari elektronik esyalara diesel saatlere mi, yoksa gezmeye mi harcasam diye cok dusunmustum ve aynen basliktaki gibi bir daha mi gelecegim dunyaya deyip butun parayi gezmeye harcamistim. pisman degilim, yine olsa yine yaparim cunku edinilen anilar ve tecrubeler paha bicilemez
  • bunların arasında sex yoksa kusura bakmayın salaksınız.
  • intihar etmek.
  • sırasıyla;

(bkz: seks)
    (bkz: alkol)
    (bkz: uyusturucu)
    (bkz: tovbe)
    (bkz: istiklal marşı ve kapanış)
  • ekran ışığını fullemek.

dünya fakirlerin ahından yıkılacak, toptan tüfekten değil. ekran ışığı full gezerim 8-) bırakın o kadar da olsun artık.
  • hayvanlar gibi yemek, öküzler gibi yatmak. inek gibi çalışamam kimse kusura bakmasın. hık diye gitsem kimse peşimden "allah razı olsun çalıştı bize bıraktı, ruhuna el fatiha", demeyecek.illa bir hayvan olmam lazımsa öküz olmayı tercih ederim. devirir kıçımı yatarım. sürekli de yerim yani. yemek yiyen öldü de spor yapan ölmedi mi kardeşim? 24 saat için de sen de çürüyecen ben de çürüyecem bu neyin tatavası arkadaşım? bakteriler, sinekler, kurtlar bedenimizi yerken vücut kitle indeksimize bakmayacak haberin olsun. sen de bende çürüyecez, hiç kaçarımız yok.

dr. g* seyreden bilir. adı kısaca dr. g olan bu doktorumuz çok güzel bir program hazırlıyordu. programda otopsi yapıyordu. bir programında genç bir kadının otopsisini ele almıştı. kadın çok güzel. genç. zayıf. vallahi bebek gibiydi be. içim acıdı kadına. evde kendi kendine takılırken ölmüş. öldüğü gün ilginç bir şekilde çürümeye başlamış. meğerse bağırsağında sorun varmış. adı her neyse hastalığının, bağırsağı kaçak yapmış diyeyim ben. bakteriler anında üremiş dağılmış ve kadını içten içe çürütmeye başlamış.

dr. g de bizim gibi dünyayı ve hayatı sorgulamıştı. ben de şaşırmıştım. "böyle gencecik insanların ölme şekillerini ve ardından hemen vücudun çürümesini gördükçe hayatın anlamsızlığını düşünüyorum", demişti. her şey önemsiz, iyi yaşayın, demişti. benim için de iyi yaşamanın karşılığı gönlüme göre yaşamak. dünya yalan arkadaşım. hırslar, kavgalar dövüşler hepsi saçma sapan şeyler. canınızı teslim ettiğiniz an sizin için ne yaşadıysanız o kar. gerisi hikaye. rahmetli de kaliteli yaşardı, çok güzel beslenirdi, her gün salata yerdi yaa üstelik de 5 kilometre koşuyordu, diyene hiç rastlamadım.

off bu kadar yeter gibi brownie yapcam ben.
  • - tarifeye ek 36 ay geçirmeli ayfon almak

- airpods'dan başlayarak tüm ilgili apple aksesuarlarını sıraya dizip, alıp, hunharca kullanmak

- sosyal nezaketimden yararlanıp beni telefonda trolleyen, vaktimi çalan tüm kapitalizm uşağı bireysel emeklilikçi vs. banka çalışanları falan artık telefonu suratlarına kapamak

- sigarayı bırakmak, ona verilen parayla yapılan her şeyden ekstra keyif almak

- cheddarlı döner yemek (kalorisini bilmiyorum ama yaşadığımı hissettiriyor amk)

- iyisini görünce umarsızca göt/meme kesmek. yaş ilerleyince çekincem de kalmadı.