şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bağlantımın ismini söyleyemem ama baya önemli bir kaynaktan doğrulattığım bilgi.roswell olayını bilen bilir. o gün o kasabaya düşen ufo, dünya'dan yaklaşık 276 ışık yılı uzaklıktaki promagnafictenius-38 gezegeninden gelen bir uzay gemisiymiş. geminin kaptanı olan uzaylı, gezegende yapılan başarısız bir darbe girişiminden kaçan uzaylı bir generalmiş.

    roswell kasabasına düşmesinden yaklaşık bir gün sonra onu yakalamak için yaklaşık 1500 kadar uzay gemisi dünya atmosferinin üzerinde savaş pozisyonu almış. bunun üzerine cia'dan bir ajan, amerikan başkan yardımcısı ve nasa'dan bir görevliden oluşan 3 kişilik bir heyetin yürüttüğü müzakereler sonrasında uzaylılar "tamam o zaman siz dünyayı yöneteceksiniz, biz de sizi yöneteceğiz" diyerek gizli bir anlaşma yapmışlar.
    anlaşmanın süresi 100 güneş yılı olduğundan bu süre 2047 yılında bitecek. amerika'nın son yıllarda "uzay kuvvetleri" kurma çabasının sebebi de buymuş zaten.
  • millet nereden buluyor böyle sigaraları diyordum ki meğersem promagnafictenius-38 gezegeninden geliyormuş.
  • valla varsa ben onlardanım. şimdiden söyleyeyim.
  • darbeden kaçan general ve darbeyi gerçekleştiren cemaat mensuplarını iade etmeyip üstüne üstlük dünyada beslediğimiz için uzaylılar pek sevmez bizi. hatta oralarda dış güç, dünyanın oyunları gibi tabirler bile vardır.