şükela:  tümü | bugün
772 entry daha
  • türkçe üzerinden dil öğrenmeye çalışıp "fazla bir şey beklemeyin" diyen andaval kullanıcılarından fenalık getiren başarılı uygulama.

olm türkçe üzerinden bir şey öğrenmeye kalkıştıysan o öğrendiğinden sen bir şey bekleme zaten! ingilizce dahi, başlangıçta 1-2 ay ana dil üzerinden anlaşılıp ardından derhal ingilizce üzerinden öğrenilir.

kaldı ki adamlar senin global dünyada pek de para etmeyen dilin üzerinden eğitim yapmış kör topal, öp de başına koy. tabii ki tam olarak bir dili öğrenmeni sağlamaz.

neyse efendim, ingilizce üzerinden almanca-ispanyolca-fransızca falan öğrenmeye çalışıyorsanız son derece başarılı bir uygulamadır. sectionları hakkıyla öğrenebilirseniz -ki ispanyolca için söylüyorum, ben 1 yıla yakındır her gün disiplinle çalışıyorum, hala ünitelerin %65'i ancak bitti- fazlasıyla verim alırsınız.

türkçe üzerinden dil öğrenmeye kalkanlar yorum falan yapmasın mümkünse. hatta aplikasyon da kullanmasınlar. önce bi gidip ingilizce öğrensinler. sonra global application dünyasının onlara sunduğu nimetlere göz atıp yorum yapabilirler. böyle komik oluyor.
  • üzerinden ispanyolca öğrenmeye başladığım uygulamadır. beklediğimden çok daha faydalı çıkması beni şaşırttı.

kullananlara küçük bir tavsiye: imkanınız varsa websitesi üzerinden çalışın. derslerde çok daha hızlı ilerleyebilirsiniz.
1 entry daha