şükela:  tümü | bugün
  • neye alındığını, ne istediğini, ne yapmaya çalıştığını anlamadığım arkadaştır. bir de evliyse insanı daha çok tribe sokar. iki medeni insan olamadık arkadaş.
  • belki utangaç arkadaştır fakat yaptığı hiç doğru değildir.
  • bir dostunun kendisine söylediği gerçeklerden hoşlanmayan kişidir. bunun bir de hiçbir açıklama yapmadan, durup dururken sizi sosyal medyadan ve telefon fihristinden silenleri de mevcuttur.
  • medeniyetsizin tekidir. her ne olursa olsun her davranış değişikliğini muhattabına gerekçesiyle bildirmek gerekir. tabi karşıdaki kişinin normal bir insan olduğunu varsaydığımız durumlarda.
  • hemen boklayın mesafe koyan adamı. belki kalktı borç istedi (elemanın ödemeyeceğini bildiği için), belki karısına-kız arkadaşına bir bakışını yakaladı mesafe koyan.
  • benim o.

bazen gerçekten kafam götürmüyo.
  • durduk yere olsa bir süre sonra normale dönebilir arkadaşlık ama evlendi diye araya mesafe koyan ( ki bunu arkadaşım açık açık söyledi) arkadaşla ömür boyu eskisi gibi olmak neredeyse imkansızdır.
    20 yıllık çocukluk arkadaşımı bu yüzden kaybettim ben. neymiş efendim, ben ona karşı çok kabaymışım, çok argo kelimeler kullanıyormuşum. 20 yıllık bir arkadaşlıktan söz ediyorum,ben neysem sen de o’sun lan işte dümbük. neyse, bu konu hakkında uzun uzun yazardım da, değmez aq.