1164 entry daha
  • bu nasıl milyonerlik kıçımda donum bile yok.
  • canımıza mı sıçacaksın be adam (bkz: ölümlü dünya)
  • ben aslında yoğum yoğum,ben senin süper egonum.
  • bir barı açıyorum, iki ayla’yla aramı düzeltiyorum, üç babamı da yanıma alıyorum. olay bitmiştir.
  • sadri alışık

sağol abi.bir sen anladın beni be.ya siz ? ölücekmiş.ölmesin dedim.bir can kurtulsun dedim.bütün hayatımda ofsayt dediler, bir şeye yaramaz sümsük dediler.varsın gene desinler dedim.hayatım da bir defacık bir kız sevdim onu da kaybediyim dedim.hayatımda bir kerecik bir şey kazanacak oldum onu da kaybediyim dedim.tek bir can kurtulsun dedim.çocuğu kurtaracak kadarını aldım üst tarafına el sürmedim.fena mı oldu ? sizler hepiniz, hepiniz hakem olun abiler.bu maç be tıpkı bi maç ama böyle hayat sahasında oynanıyo oyuncuları bizleriz.topumuz da namusumuz, vicdanımız, insanlığımız.ben osman, ofsayt osman söyleyin be allah rızası için söyleyin be gene mi atamadım be golü, ha bu da mı gol değil be ? gol mü ? bu da mı gol değil be ? adaletine insanlığına kurban olayım be hakim bey bu da mı gol değil ?
  • ne oluyor lan? he? anasını...
  • bismişah allah allah hüüü
  • “ne olmuş yani büyük adam olamadıysak... hayallemizi satmadık ya”
    rina - erdal tosun
  • "çok yalnızım be atam" -- komser şekspır

aslında aklıma gelmez pek ama başlığı okuyunca aklıma ilk bu geldiğine göre vardır bi hikmeti.

aslında hiç yalnız da değilim.

demek ki oluyo bazen iki kapılı bir handa yürürken ne yaparsak yapalım baki kalıyor yalnızlık.

aslında kalbinden, aklından geçen, dilinden dökülen ne varsa anlaşılmayan yalnızlaşıyor insan.
10084 entry daha
hesabın var mı? giriş yap