şükela:  tümü | bugün soru sor
 • amacının ne olduğunu merak ettiğim yazardır. bir ara çaylaklar arasında modaydı, bu şekilde trollüyorlardı milleti de, siz yazarlara noluyor oğlum ya?

  bir entry'i neden favorilerine alırsın? ya böyle hakikaten kıymetli bir bilgidir, daha sonra da okumak, görmek istersin. ya çok iyi bir entry olduğu bellidir ama uzundur, vaktin yoktur, sonra okurum diye favlarsın, ya da ne biliyim benim favladığım birkaç entry gibi football manager taktiği, fitness antremanı falandır.

  abi bakıyorum adamlar yememiş, içmemiş binlerce entry favlamış ya. adamın 300 tane yazdığı entry'si var 3000 tane favladığı entry var. şaka gibi. bir entry'yi beğendiğini belli etmenin tepkisi favlamak değil şukulamak olmalı.
 • kendisi pek yazmayan ya da fark edilmek üzere bunu yapan birileri de olabilr gayet.
 • bazen bazı badilerim o kadar çok entry favlıyorlar ki, mesaj atıp "sevgili badi, az favla şu zıkkımı!" demek istiyorum.*

  hayır tabii kendi tercihiniz, isterseniz her beğendiğinizi favlayın da, böyle olunca diğer badilerimin favladıkları arada kaynıyor, hepsini takip edemez oluyorum. haliyle badi listem sakinlesin diye de silmek zorunda kalıyorum çok favlayanları. oysa okumak istiyorum ben sizi, yapmayın böyle, az ve öz favlayın sevgili sözlük yazarları.
 • amacını merak ettiğim yazarlardır. aramızda elli bin, altmış bin entry favlayan insan evlatları var. böle yaparak nereye varmak, ne yapmak istemektedirler?
  bir enrtyi okursun beğenirsen artı oy, beğenmezsen eksi oy verirsin veya çok beğenirsin, favlarsın ama yetmiş bin entry favlayan yazarlar var ya.
  tamam en çok siz okuyosunuz diyelim diye mi bu kadar fav?
  beğendiysen ver artıyı geç ne her boku favlıyorsun.