şükela:  tümü | bugün
  • eşcinsel edebiyat öğretmeni.

lisede bir kaç samimi arkadaşımı boynundan öpmüştü. arkadaşım ekolü değil vallahi söylediklerini direk aktarıyorum. öğrencileriyle para alışverişinde sık sık bulunan para münasebeti olmadığı öğrencileriyle de farklı şekilde yakınlaşan bir öğretmen..

beni de okulda bir iki defa tokatlamıştı. kuyruk acımı böyle çıkartayım dedim. fetönün okullarından ekmek yedi zamanında. şimdi ya ölmüştür ya da ölmek üzeredir.

bir çok insanın hakkını yemişti. haksızlığın babasını yapardı. allah kitap deyip alttan alttan milletin parasına malına göz dikerdi. çok iki yüzlü bir insandı.

fetöye çocuklarım feda olsun bile derdi derste. çok defa bilirim fetönün ağladığı videoları derste açtığını. şöyle derdi; edebiyat palavrasına gerek yok. sınavları verecek kadar bilseniz yeter. haftada 6 saat bu saçmalıklar için çok fazla demişti.

kimse ağzını açamazdı bu dediklerine karşı. çünkü bir şey söyleseniz ya sınıfta avazı çıktığı kadar bağırır hakaret eder terbiyesiz edepsiz aşağılık namussuz v.s... yada size kafayı takar bir şeyden. ailenizi çağırır her şekilde her ortamda sizi rezil eder.

kendisine hakaret etmek istemiyorum. çünkü kendisinin kimliğini burada ifşa etmek bile ona aslında en büyük hakarettir. erkek öğrencilerinin boynundan koklayarak öpen ve sınavlarda neredeyse boş kağıt veren bu parlak yakışıklı öğrencilerini 90 veya üzeri notlarla geçiren birinin kafasında neler olduğunu çok fazla anlatıp mide bulandırmaya gerek yok.

not:eşcinsel deyip aşağılamak gibi bir gayem yok. sadece din ahlaktan bahseden ve fetöya adeta tapan ve insanları her şekilye yadırgayıp tek bir kalıba sokmak isteyen bir insanın aslında gizlediği kimliğin kendisiyle nasıl çatıştığını belirtmek istedim. tercihlere saygım sonsuz ve benim de eşcinsel arkadaşlarım var. asla homofobik değilim.