şükela:  tümü | bugün
 • albümlerinde müzik alt yapıları şaşılası kalitede olan islamcı şair.
 • şiirlerinde sanatsal kaygıdan çok allah resulünün hayatını, yaşadıklarını anlatmaya çalışıyor. iyi de yapıyor. edebi yönü çok güçlü, sesi tam da yaptığı işe uygun. duruşu ise muhammedi bir terbiye aldığının en belirgin özelliği.
 • yaptığı iş takdire, tebrike şayandır. okuduklarının hepsi şiir midir, tartışılır. fakat güzeli anlatma, güzelce anlatma çabası ve kaygısı taşıdığı açıktır.
  "kelebekler sonsuza uçar" filminde iskilipli âtıf hocaya iftira eden ve mahkemede yalancı şahitlik eden maşa karakteri oynayan figürandır aynı zamanda zatı muhterem. tabii o zamanlar sakalsız, bıyıklı. işin enteresan tarafı söylediği birkaç cümle olmasına rağmen kendi sesini değil, bir başka ses duyuyoruz.
  nereden nereye!
 • ses tonu mükemmel olan bir sanatçı, şiirleri her zaman için muhafazakar kesimin gündeminde kalmıştır

  (bkz: sen yoktun)
 • sadece kendi yazdigi degil nurullah genc'in peygamberimize yazdigi dizeleri de harika sesinden dinleten sair.
 • sesi ve mütevazı kişiliğiyle bir çok insanın beğenisini kazanan şair. okuduğu naatlar ile insanların dikkatini çekmiş ve içli sesiyle okuduğu şiirler dini hassasiyetleri ön planda olan kesimce büyük takdir toplamıştır. katıldığı programlarda kendisindeki sakinlik, durgunluk, duruluk, dinginlik; bu adam "mümin" dedirtmektedir. genellikle elleri birbirine kavuşmuş olarak okur eserlerini, müthiş bir ehemmiyet ve dikkatle, emin bir şekilde.
  sen gidince, bedir, sen yoktun, medine'nin gülü; çokça dinlenen ve beğenilen eserlerinden bazılarıdır.

  son albümü de öncekiler gibi marmara müzik'ten çıkmıştır. albümünün adı af makamına.
  http://www.marmaramuzik.com/sanatci.asp?pix=26
  http://www.dursunalierzincanli.org/
 • yıllar evvel, daha meşhur değilken geceleri moral fm'de ferzan isimli program yapardı bu abimiz. orada da şiirler okur, gecenin o saatinde insana yalnızlığını unuttururdu. muhsin bay ve bilal şaner'le yeşil aşk isimli bir müzik grubu kurmuşlardı hatta yine bu isimle bol bol geyik yaptıkları güzel bir programları da vardı. gecenin şiir'i adlı bir adet kitabı da bulunur. soyadına aldanmayın, erzurumludur.
 • gönlü de göründüğü kadar temiz ve pak olan dinlediğimde her sefer beni kendimle yüzleştiren güzel şair...

  beğeniler tartışılır olmakla birlikte bence muhafazakar değil tüm insanlığın insanlık namına dinlemesi gereken şiirleri var bazen dalıp gidiyorum şiirlerin içlerine içlerine...
 • yağmur adlı şarkısıyla gta iv soundtrackte home of international funk albümüünde yerini almış şahsiyet..

  tekrar tekrar baktım sözleri yok ortalarda...
  takipteyim sözlüğüm bulursam ekliycem
  (hep ilahileri dolu lan ortada, adam ilahiden sonra funk müziğie mi sardı acaba)