şükela:  tümü | bugün
 • duygun yarsuvat'ın listesinde yer alan gs kongre üyesi. otel zinciri sahibiymiş sanırım.
 • duygun yarsuvat'tan sonraki muhtemel galatasaray başkani.
 • ali sami yen'in bulunduğu yerde eskiden çadır diye anılan gsstore'un bulunduğu yerde yapılacak olan otel projesinin sahibi.

  yapılacak bu otelin 4-5 milyon avroya/dolara mal olacağı ve yıllık olarak 20-30 milyon avro/dolar getirisi olacağı öngörülmektedir.
 • (bkz: dursun özbek)
 • http://www.galatasaray.org/…uoyunun-bilgisine/36129

  lucescu konusunda böylesi rezalet bir savunmayı ancak kendisi yapardı ve şaşırtmadı. dün sıçtılar bugün de adeta sıvıyorlar. bu nasıl bir acizlik bu nasıl trip atmadır lan! demezler mi 2 aydır aklınız neredeydi diye. alın şimdi sizi o kolladığınız tudor kurtarsın bakalım.

  --- spoiler ---

  "federasyon başkanı taraftarımız önünde küçük düşürdü. böyle bir durum varsa, boşuna bükreş'e gidilmezdi. bize ayıp ettiler"
  --- spoiler ---

  (bkz: başkaları adına utanmak)
 • 9.12.2017 tarihinde yaptığı basın toplantısında hiçbir soruya tatmin edici bile cevap vermeyen ya da veremeyen söyleyecek sözü olmayan galatasaray başkanı. sen takımın başındayken hiçbir başarı hiçbir gelişme beklemiyor ve umut etmiyorum artık.
  senin projelerin ancak aziz yıldırım'ın inşaatları gibi olabilir sportif açıdan kulübe hiçbir şey kata bileceğini düşünmüyorum.
  devre arası girerken yaptığın hata sonucu seçime götürdüğün kulübü yönetimde devamlılık esastır diyerek hoca alacağım transfer yapacağım tarz açıklamalarla düzlüğe çıkartamıyacağın ortada.
  aklı başında türkiye'yi tanıyan galatasaray bilen hiçbir hocanın şu an içerisinde bulunan durumda takımın başına geçmeyi kabul etmeyeceğini ben biliyorum milyonlarca galatasaray taraftarı da biliyor bir tek sen bu durumu görmemezlikten geliyorsun. bu sene şampiyon olunamaz ve tekrar zarar edilirse umarım takıma kayyum atanılır ve sizden kulüp kurtulur. takımımız kümeye düşse dahi sizin gibilerden kurtulması için razı duruma getirdiniz insanları. umarım kayyum gelir ve sportif aşyi yabancı bir yatırımcıya satar. sizlere başka bir sözüm yok!
  sen hala adnan polat'a ünal aysal'a laf sokmaya çalışmakla geçir günlerini bak bakalım sene sonunda 3 yıllığına seçildiğin yönetimde kalabiliyor musun şampiyon olamazsan. taraftara rağmen hiçbir şey yapamayacağını artık liseliler anlayacak!
 • an itibariyle ibra edilen galatasaray eski başkanı. umarım bu korku sana yeter bir daha aday olmayı aklından geçirnezsin özbek. oylama sonunda hem senin hem o boynuna aarılıp şap şup öpen ihtiyarın ragatlaması ne kadar darda olduğunu ve son seçimde sana ders verenlerin ne kadar haklı olduğunu gösterdi.
 • döneminde yapılan rezillikler hakkında yapılmış güzel bir flood olan başkan.

  https://twitter.com/…status/999062569787772929?s=21
 • türk telekom stadyumu kombinesini her maç çeşitli bahanelerle ekşi sözlük üzerinden pazarlayanların eleştiremeyeceği ex-başkan. onun yaptığı rezillikle seninkisi aynı. sen kombineni her maç gişe fiyatından satıp para kazanmaya çalışıyorsun, o da galatasaray senetleri üstünden para kazanmaya çalışıyor. aranızdaki tek şey fiyat farkı.
hesabın var mı? giriş yap