şükela:  tümü | bugün
 • 1984 ölüm oruclarina da istirak etmis, iddia edildigi gibi baskan degil partinin genel sekreteri olan kisi.
 • "dayı" lakabıyla bilinir. bedri yağan'ın öldürüldüğü operasyonda yağan'ın yerini polise ihbar etmekle suçlanır. son olarak 2003 1 mayıs'ında yağancılarla karataşçılar yine kafa-göz birbirine girdi.
 • yoldasini ihbar eden, karisini oldurten, devrim yolunda!!! yollarini ayirdigi eski yoldaslarini avrupada katleden, hassan sabah usulu, gencecik cocuklara olum orucu emri verip, olmelerini seyreden, soz konusu orgutun paralariyla avrupada keyif catan herifin tekidir. devrimci falan da deildir, zira mevzu bu kadar ucuz ve basit degildir...
 • sabancı cinayetini üstlenerek devletin ekmeğine tereyağ-bal sürmüştür.bilinçli ya da bilinçsiz hedef saptırmıştır.

  edit: ne bilinçsizliği yaw, ben de amma laf etmişim ha. bu tür vukuatler nazlı kızın sevdasını, hasretini kilime işlediği gibi, oya gibi işlenir. akabinde ortaya kusursuz bir tablo çıkar. dursun emmi de az gözün kurası değil tabi, karşılığında illaki koparmıştır bir şey. malum, ağar silme kürt uyuşturucu kaçakçılarını ortadan kaldırdı pkk'nın finansal kaynaklarını baltalamak için. bu işler de bekler mi hiç, yeni kadrolar açmak lazım.

  bu kadrolar da kpss ile açılmayacağına göre...

  edit2: daha geniş bir perspektiften bakmak arzusunda olanlar ise, o dönem sabancılarla ortak olup türkiye pazarına açılmak hedefinde olan japon firmalarını istemeyen işadamlarından tutun da, sakıp sabancı'nın kürt sorunuyla ve yeni demokratik açılımların gerekliliğiyle ilgili olarak yapmış olduğu açıklamaları da fonksiyonun içine koyun..

  bir de düşünün bakayım, neden bu tür boklar yiyen herkes direk olarak soluğu almanya'da, belçika'da alıyor?

  japon otomobillerini kim istememiş olabilir acep?

  gitseniz fehriye'ye sorsanız kapitalizme, komprador burjuvaziye darbe vurduğundan bahseder...
 • işçi partisdi genel başkanına asılsız ca ajan diyen dhkpc adlı provakatör grubun lideri. esasen karısını öldürttüğü bedri yağanı ihbar ettiği çok sık söylenir
 • 12 eylül belgeseli'nin 8. bölümünde mahkemede savunma yaptığı görüntülerine yer verilmiştir. bu görüntülerde oldukça ateşlidir, mütemadiyen bağırmaktadır.
  http://www.youtube.com/watch?v=0vrzrfqetwa
 • bugün belçika'da elemanı fehriye erdal ile birlikte bu ülkede işledikleri suçlardan ötürü 5 yıl hapse mahkum olan.. ayrıcana başında bulunduğu dhkpc belçika tarafından terör örgütü ilan edilmiş.
 • hele şükür dün belçika'da can vermiştir.
 • bölücü değildir, önderi olduğu hareketin ayrılıkçı hedefleri yoktur.
  edit: önceden yukarılarda kendisinden bölücü diye bahseden bir entry vardı ona cevaben yazılmıştı bu.
hesabın var mı? giriş yap