şükela:  tümü | bugün
 • dursun özbek;

  (bkz: #52440325)

  110 yıllık galatasaray spor kulübü'nün görüp görebileceği en kötü yönetim. 23 mayıs 2015 tarihli kara günde 2800 oy alarak galatasaray'ın 36. başkanı sıfatını alan dursun aydın özbek ve yönetimi az zamanda büyük rezaletlere imza attı ve atmaya da devam edecek gibi görünüyor. göreve geleli 6 ay olmasına rağmen tarihte görülmüş en büyük yönetim rezaletlerinden 2'sine imza atmak az buz iş değil.

  (bkz: kevin grosskreutz)
  (bkz: lynetta kizer)

  jem paul karacan'a imza parası vermek gibi olayları hiç saymadan sadece bu iki rezaletten yola çıksak bile bu yönetimin basiretsiz, iş bilmez ve beceriksiz insanlardan kurulu olduğuna emin olmamak mümkün değil.

  tarihe not düşmek ve halkı uyarmak adına yönetimin tam listesini paylaşıyorum;

  dursun aydın özbek
  cengiz özyalçın
  ahmet nasuhi sezgin
  eşref alaçayır
  fatih işbecer
  tayfun demir
  can topsakal
  ismail sarıkaya
  ural aküzüm
  tarık taşar
  alper narman
  hasan murat atay
  ali yüce
  burçin aslan
  selim arda üçer

  bu kişilerin çocuklarıyla aynı okulda okuyan çocuklarınız olur, okul aile birliğine sokmayın. çocuklar telef olur. aynı apartmanda oturuyorsanız apartman yöneticisi olmalarına izin vermeyin. ortak elektrik giderini zamanında ödemezler, elektrikler kesilir. apartman görevlisinin sigorta evraklarını yetiştiremezler, bina çöpten geçilmez.

  aman diyeyim uzak durun.
  biz yandık eller yanmasın.
 • çok başarılı olmasalar da idare eden yönetimdir. futbolu da öğreneceklerdir sabretmekten başka çare yok.

  bunlar dışında galatasaray'ı yönetmeye talip birileri var da mı bu adamlara muhtacız bilemiyorum. bir ali koç var mı ki bu arkadaşları beğenmiyoruz.

  galatasaray'da ünal aysal dönemini yaşadık. transfer fiyaskolarını yazmakla bitiremeyiz. otomatik uzayan sözleşmeleri söylemiyorum bile. zaten bu yönetim büyük oranda parasızlığın sıkıntısını yaşıyorsa bu diğer yönetimlerin galatasaray'ın parasını yemeyen keriz mantığına göre harcadıkları içindir.

  yani onlar çok mu iyiydi?

  en azından harcama yaparken dikkat ediyorlar(istisnalar hariç). bilmedikleri ve acemi oldukları hususlar var ama bence doğru yaptıkları şeyler de var ve niyet olarak kötü niyetli olduklarını sanmıyorum.

  tamam dursun özbek gitsin de kim gelsin gılıçdaroğlu mu? hem onda da liderlik vasfı yok.
 • memleketin amınakoydunuz diyorlar ya al işte takımın amınakoydunuzzz beeee kalkın gidin lan
 • şova devam ediyor. allah kahretsin böyle yönetimi.

  (bkz: 6 aralık 2015 galatasaray sk açıklaması)
 • galatasaray'ı küçük düşürmek için elinden geleni yapıyor.
 • (bkz: korku filmi)*
 • bir kez daha söylüyorum, bunca bariz ve savunması bile ayrı birer skandal olan skandalların nedeni, salt basiretsizlik ya da beceriksizlik olamaz; buna inanmak insan zekasına hakarettir. bir de, bu yönetimin hatırı sayılır bir oy çokluğuyla seçilip ibra edildiği ve genel kurul bazında tüm bu kepazeliklere dişe dokunur bir itiraz gelmediği düşünüldüğünde; genel kuruldaki her galatasaraylı'nın asıl ve geleneksel amaca yönelik olarak tüm dikkatinin, yabancı takımları yenecek düzeyde spora odaklanmış olması gerekirken, bu seçkin ve seçici abilerimiz ablalarımız, sakın tüm dikkatlerini "riva rantı"na odaklamış olmasın...
 • galatasaray tarihinin en kabiliyetsiz en kötü yönetimidir bunun sahadaki futbolculara da yansıtarak tarihimizin en kötü sezonlarından birini ve belkide sahadaki en ruhsuz futbolu oynamamazın da yegane sebebidir bu yönetim.
 • fatih terim ile anlaştığını düşündüğüm yönetimdir.

  hocasız takımın serdar aziz transferinin başka açıklaması olamaz.
 • florya ve riva arazisini emlak konut'a vermiş ve görevlerini yerine getirmişlerdir, bundan sonra dikkat edin dursun özbek ve kardeşinin bir daha devlet düzeyinde sırtı yere gelmez.

  olan galatasaray'ıma oldu.