• dursun özbek tersten fakslar, mustafa cengiz zahmete girmez.
  • birinin diğerine göre en büyük farkı dursun özbek olmamasıdır.
  • ahhh yağlı surat dursun..dursunum..senin ağzında puroyla "alın" emri verdiğin oyuncular tek tek kazık yenerek satılıyor. hakkını helal et
  • dursun özbek yönetimi galatasaray'ı şampiyonlar ligi'nde orta sahasız bırakmış, yetmemiş üstüne en kritik deplasman öncesi takımı üstüne bir de teknik direktörsüz bırakmış; atletico madrid deplasmanında teknik direktör koltuğunda taffarel oturmuştur.

mustafa cengiz yönetimi de benim neyim eksik demiş, tarihinin en kolay şampiyonlar ligi grubunda mücadele etmekte olan galatasaray'ı hem stoper hem de forvetsiz bırakmıştır.

dursun özbek her fırsatta kulübü aysal batırdı, onun yüzünden bu haldeyiz edebiyatı yapmış; beceriksizliğini kabul etmemiştir.

mustafa cengiz her fırsatta kulübü dursun batırdı edebiyatı yapmakta, beceriksizliğini kabul etmemektedir.

bir ortak özellikleri de ultraslan grubunun çok sevdiği iki başkan olmalarıdır. dursun özbek başkanken ultraslan'dakiler sucuk ekmekleri afiyetle mideye indirip dursun özbek'e büyük başkanım çekiyordu. şimdi aynı ultraslan cengiz yönetimi için galatasaray genel kurulunu hedef alan tehditvari açıklamalar yapıyor sosyal medya üzerinden.
  • mustafa cengiz'e hakaret niteliğinde karşılaştırma.

ille de kıyas gerekiyorsa;

dursun özbek - avantacı
    mustafa cengiz - avantacı değil
  • dursun özbek gibi bir beceriksize iltifat olan versus. bence kendisi hiç kimseyle kıyaslanmayacak ölçüde kötü bir yöneticiydi.
  • dursun özbek komisyon yemek için bol bol transfer yapıyordu.

mustafa cengiz hiçbirşey yapmıyor.

aradaki farkı siz bulun.

(bkz: florya ve riva soygunu)
  • birisi galatasaray tarihi'nin en nefret edilen başkanı, diğerinin tek özelliği ise adının dursun özbek olmaması olan, yürek dağlayan versus. mustafa cengiz de icraat olarak çok güzel belediye ziyaretleri gerçekleştiriyor yalnız, bu konuda hakkını yememek lazım.

kısacası koca galatasaray, son iki başkan olarak çıkara çıkara bunları çıkarıyorsa allah belamızı vermiş zaten, çok kasmaya gerek yok. giden bu, yerine gelen de bu.

bari fatih terim'in ömrü ve sağlığı uzun olsun. koca camianın umutla bakabildiği, tutunacak tek dalı konumunda kendisi... bu yönetim yapılarıyla kafayı kırmamasını diliyorum hocanın da.
hesabın var mı? giriş yap