şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ön edit: bir çok küfür silinmiş, kalanlar da yumuşatılmıştır.

  pek muhterem sayın dursun özbek,

  bir defa gelip a koydunuz takımın. biz, cefakar taraftarı hayattan soğuttunuz. elaleme rezil rüsva ettiniz. bu taraftar karşınızda toplandı, genel kurulun da gençleri bize kulak verip sizi bir güzel postaladılar.

  yenildiniz. yenilen pehlivan güreşe doymaz, anladık da hiç mi korkmuyorsunuz bu taraftardan? utanmak nedir siz bilmez misiniz? haysiyetin kelime anlamına bir bakmanızı tavsiye ederim.

  bu işi çok küçümsüyorsunuz. galatasaray bir oyuncak değil. üçlü çektirmeyi bile beceremediğiniz güruh değil galatasaray. çok daha fazlası. tribün satılık değil, başka kulüplerle karıştırmayın.

  yarın öyle bir tepki ile karşılaşırsınız ki, evinizden çıkamazsınız.

  belli ki, politik desteğiniz var, kafa da çok cabbar değil, yanınıza akıl sağlığı yerinde bir galatasaraylı alıp, konuşun. çünkü geçen yenilgi, bir sonrakine göre pamuk gibi kalacak.

  özetle biraz akıllı olun aq.

  dsse
 • sayın başkan,

  galatasarayımıza o kadar büyük hizmetler ettiniz ki üzerinden onlarca yıl geçse unutmak mümkün değil. yüzlerce profesör, akademisyen, spor adamı, ekonomist getirsek mevcut durumu düzeltemezler.

  sizin gibi beşiktaş'a da büyük hizmet eden zat-i muhterem tüpçü bey de yapmış olduğu başarılı hizmetlerinin ardından tff'ye başkan olarak türk futbolu üzerinde yeteneklerini sergilemeye devam etmişti.

  arzumuz ve isteğimiz şudur ki, sizi tff başkanı yapalım. çünkü bu büyük hizmetlerinizi taçlandıracağınız yegane kurum orasıdır. bundan sonra biz değil türk futbolu düşünsün. mümkünse de bir daha galatasarayımızın yakınından bile geçmeyin.