şükela:  tümü | bugün
  • manganın 14 aralık 2004 tarihinde yayınlanmış aynı adlı ilk albümünden nakaratında vokale gökselin de katıldığı güzel şarkısı

sözleri :
    her sabah doğan güneş bir sabah doğmaz oldu
    elleri ellerimden kayıp giden yıldız oldu
    gülünce ışık saçan o gözler yaşla doldu
    ağlama,duymaz artık
    bir varmış...
    bir yok oldu

giderken bıraktığı bütün renkler siyah oldu
    üzülme anla artık....
    belki de huzur buldu

dursun zaman,dursun diyorsun da
    oyun değil ki yaşamak
    sen inanmasan da bir son var anla ....herkese inat

duysun seni dönsün diyorsun da
    oyun değil ki yaşamak
    yok bir çare anla
    sakın uyanma... yıllara inat
  • çok güzel bir şarkı. ayrıca gökselin ne meziyetli bir hatun olduğunu tekrar hatırlatıyor.
  • o son ayrılık anında sarılmışken sevdiceğe ve biliyorken bir daha asla eskisi gibi olamayacağını diyosun dursun zaman diye... ama durmuyor, içne giriyor acı, kanırta kanırta deşiyo kalbini... oyun değil ki yaşamak....
    manganın yalandan sonraki en güzel şarkısı...
  • sözleri ferman akgül ve haluk kurosman'a , muzigi ve düzenlemesi ise manga 'ya ait olan guzel sarkı . bu durumda manga nasıl hikaye olur bilinmez ...
  • "paket yaptırabilir miyiz?" istemi..
  • benim icin albumde dikkat ceken 3 parcadan 2.siydi dursun zaman. ama sarkinin en can alici kismi ise goksel'in sarkiya gosterdigi uyum olsa gerek. henüz gecen seneye kadar arkadasim ders cıkısında "bu aksam manga var dagiticaz .bu aksam chilekesh var cosacaz !!! " dediginde belkide arkadasima biraz onyargili tepki vermemden oturu eglenemeyecegimi soylemistim, keske dinleseymisim. ( tabi limon devrinden bu yana cizgilerini degistirmediklerini varsayarak soyluyorum) iyi grup, guzel sarki aynen devam.
  • bu sıralar pek popüler olan grubun söz ve müzik bütünlüğü açısından tek iş yapar parçası.
  • nakarat akorları gm / f / cm / dm olan şarkı
    ya da en azından ben öyle çıkardım
  • göksel'in de katkısıyla pek bir güzel olmuş manga şarkısı. daha ilk dinleyişte insanın beğenisini kazanıyor. sözler, melodi, her bişey güzel.
  • sanki benzer bir şarkı vardı ama çıkaramadım bir türlü
    sözler, müzik tanıdık geliyor
    öyle bile olsa günlerdir dinliyorum
    başarılı