• vişneli turta, mangolu dondurma, karamel şekeri isimli üç yeni sabundan müteşekkil sabun serisi. gourmet hem... maşallah.
  • algida'nın gelecek yaz piyasaya süreceği dondurma formüllerinin afacan duru ekibinin eline geçmesi sonucu ortaya çıkmış gibi duruyor. sabun denilmiş ama iki gün sonra "yediği sabundan zehirlendi" haberleri ile muhattap kalınırsa şaşırmam.

tamam yaratıcılık güzel ama her işin bir münasibi var. oldu olacak "duru zenci" ya da "duru 24 cm"yi piyasaya sürün millet götüne soksun sabunu, te allaam!!!
  • vişneli turta kod adlısı, insanın ısırmamak için kendini zor tutmasına sebebiyet verdiren seri. öyle böyle değil. fevkalade.

ancak bu serinin tüm sabunlarının falsosu şu ki, insanın elini çok kurutuyor. diğer sabunlara oranla.
  • karamel şekerlisi ve vişneli turtalısının duş jellerinin çok güzel olduğu piyasadaki en güzel duş jeli serisi.
  • reklamında kokusu sizi baştan çıkaracak denen duş jeli...
  • vişneli turta adındaki sabunu çok şık ve çok lezze-öhm güzel kokulu olan seri.
    paketten bir sabunu hiç suya değirmeden masamın kenarına koydum. canım istedikçe kokluyorum.
    yok böyle bir şey.
  • mangolu dondurma olanına ölünesi bitilesi sabun. parfüm, deodorant kullanmaya gerek bırakmayacak kadar güzel kokuyor.
  • yıllarca dove ve nivea'dan başka duş jeli kullanmamış beni acayip kokularıyla baştan çıkarmış yüzyılın icadı duş jeli serisi.

özellikle vişneli turta ve limonlu sorbe olanlarını çok seviyorum. duştan çıkınca kendimi bir burhan altıntop edasıyla dakikalarca kokluyorum.
hesabın var mı? giriş yap