şükela:  tümü | bugün
  • tüm okulunun göğüslerini gördüğü anlarını anlatarak youtube'ta meşhur olan yeni bir isim. şu youtube kimleri kimleri zengin etti be arkadaş.

kanalı
  • kendisi için burada çizilen imajın aksine videolarında başından geçen tuhaf, utanç verici ya da ilgi çekici olayları anlatıp kendi hakkında konuşan sıcakkanlı, genç youtuber.
    bahsedilen videoda, daha ilkokuldayken başına gelen bir olayı anlattığından ünlenmek için soyunanlara bezentilmesini mantıklı bulmuyorum. eleştirilebilecek olan şey belki bahsedilen videonun başlığıdır ki youtubeda video paylaşan hemen herkes daha büyük izleyici kitlesine ulaşabilmek için başlığı dikkat çekecek şekilde seçer.
    kendisi için fikir sahibi olmak isterseniz: (bkz: pelinsu)
  • memesinin açılma anısı günde yaklaşık 500 kez karşıma çıkan youtuber.

alakalı alakasız her yerde bu video. örneğin en son queresma'nın direkten dönen topunu izliyordum.

ülkede para kazanmak hakikaten çok kolay, galiba biz malız. :(.
  • memeleriyle ilgili videolar yükleyip bunlardan para kazanmaya çalışan bir youtuber.

edit : kızımız videolarında aslında böyle içerikler paylaşmıyor olmasına rağmen video başlığını ve fotoğrafını özellikle böyle seçerek ilgi çekmeye çalışıyor.
    memelerini görmek yada görmemek düşünsel olarak birşey değiştirmeyecektir.
  • az önce youtube'de denk geldiğim hatun. sanırım şöyle bir mesaj veriyor; benim memem var, memem var benim.
  • memeleri ile sürekli youtube da karşıma çıkan tık avcısı abla, ısrarla izlemiyorum, izlemeyeceğim.
  • aşırı sevimsiz, ünlü olma çabasındaki, ecnebi mimikli youtuber. kaşı gözü ağız hareketleri tokatlama isteği uyandırıyor. darbe videolarını izlerken gördüm bir videosuna zor tahammül ettim; bir tanesi bile komik olmayan anılarını ağzını yayarak ilkokul çocuğu gibi aynı cümleleri tekrarlayarak anlatmanın komik olmadığını biri söylese keşke.
  • kendisi yaklaşık üç yıldır takip ederim. zamanında anonim bir sitede uzun uzun sohbetlerimiz olmuştu. gerçekten tatlı, sempatik ve yardımsever bir insandı. sorsan adam akıllı kötü bir özelliğini yazamam, bir konuda samimiyetsiz buluyordum, tartışıyorduk ama olsun o kadar. yani işin özü, sanal alemde tanıdığım en sempatik hatun olabilir. hatta şöyle söyleyeyim, ekşi sözlükteki tanımlanan ''kezban'' profilinin baya dışlında bir hatundu.

ancak bu youtuber olayı tamamen komedi benim gözümde. o ne lan öyle? videolarda bir halt yok, bildiğin hiçbir halt yok yani. insanlar seviyor tabii, özellikle 13-16 yaş grubundaki kızlar. adına açılan fan sayfaları ve onun altına yapılan yorumlar beni benden alıyor. kendisi bakınca ne düşünüyor acaba?

şimdi bunu okursa bana kızacak belki ama kendisine karşı bu denli sempatisi olan biri olarak fikirlerimi yazdım. gözümün önünde büyüdü bu kız, 700-800 takipçisi varken bir anda 15 bin takipçiye ulaştı ve bu sayı gün geçtikçe de artıyor. ne diyelim, mutluysa devam etsin, sonuçta kimseye bir zararı dokunmuyor. sadece tanımayana komik ve itici geldiğini düşünüyorum.
  • hakkında şöyle bir video hazırlanmış;

https://www.facebook.com/…/videos/1218490691561498/