şükela:  tümü | bugün
  • ilk dövmemi yapan, özenli, yetenekli ve başarılı dövme sanatçısı...

dövme yaptırmayı düşünenlere kesinlikle tavsiye edeceğim biri kendisi. kişiye özel tasarımlar yapıyor. kalemle çizim yapabilen, kendine has bir tarzı olan ve estetik bakış açısına güvenebileceğiz birisi. kadıköy’de bulunan golden arrow street’te çalışıyor...

aslında uzun zamandır dövme yaptırmayı düşünüyordum ama cesaret edemiyordum. bir çok dövmeciyle görüşüp anlaşamadıktan sonra kendisini tesadüfen instagram’dan buldum ve randevu aldım. taze çektiği ve kendi eliyle hazırladığı kahveyle birlikte uzun bir görüşme yaptık. kafa karışıklığımı giderdi ve kalemi eline alarak bazı çizimler yaptı. açıkcası piyasadaki bir çok dövmecinin kalemle çizim yapamadığı bu dönemde bu özelliğiyle güvenimi kazandı. bir taslak oluşturduk ve çizimin netleşmesi için bir hafta sonraya anlaştık.

nihayet dövme günü geldiğinde heyecanlanla yanına gittim. oluşturduğumuz taslaktan çok daha güzel bir dövme hazırlanmıştı. büyük ve detaylı bir dövme olmasına rağmen yavaş ve özenli bir şekilde dövmeyi yaptı. benim nazlanmalarıma ve bitmeyen sorularıma da büyük bir sabır gösterdi. acı eşiğime göre küçük molalar vererek dövmeyi tamamladı. hayal ettiğimden çok daha güzel bir dövme olmuştu. gururla taşıyabileceğim bir dövmeye sahiptim artık. dövme bittikten sonra oturup kahve içerek muhabbet ettik. dövme sonrasında da ilgili ve samimiydi...

kendisine gerçekten çok teşekkür ediyorum...