şükela:  tümü | bugün
  • bakırköy'de bulunan temiz, lezzetli kebablara sahip mekan.
    ben gittiğimde kuzu şiş ve künefe almıştım, oldukça lezzetliydi. fiyat/performans göz doldurdu.

www.durumcudede.com
  • kıtır kömür parçacıklarıyla zenginleştirilmiş dürümleriyle sizi kansere bir adım daha yaklaştıran yemek hedesi.
  • en favori kebapım lahmacun ve sac tava olan mekan.
  • çok kötü. hayatımda yediğin en kötü ali naziği burada yedim. bir kere ali nazik normal yoğurtla olmaz süzme yoğurtla olur. normal yoğurtla yapılırsa bu mekanda olduğu gibi sıcak patlıcan ile birleşen yoğurt kesilir ve iğrenç bir tat alır. kısacası uzak durulması gereken yer.
  • müşteriye saygısı sıfır olan mekan.. yemeksepetinden verilen ve 45 dakikada getirmeyi taahhüt ettikleri sipariş için 1 saat sonunda yemeksepetiyle bağlantı kurar ve durumu iletirsiniz.. yemeksepetindeki görevliye 5 dakikaya kadar müşterinin kapısında gecikme için özür dileriz derler.. bunun üzerine beklemeye koyulur ve 30 dakika daha sabredersiniz.. (toplamda 90 dakika) en sonunda sinirlenir ve restoranın telefonuna ulaşırsınız bir şekilde ve ararsınız.. karşınızda pişkin bir adam size siparişinizin henüz hazırlanmadığını ve beklerseniz gönderilebileceğini iletir.. yemeksepetine ayrı size ayrı cevap.. yani uzun lafın kısası burada akşam yemeği için verdiğiniz siparişi ertesi gün kahvaltıda ancak yiyebiliyorsunuz efendim.. bilginiz olsun da buradan çok açken sipariş vereyim falan demeyin verecekseniz de çileden çıkmayı göze alın..
  • yıllardır sipariş veriyorum hiç böyle bir şey yaşamadım neyse bilmiyorum

istanbul da dürüm, pide, lahmacun, künefe konusunda orgazmik bir şey yemek istiyorsanız kesinlikle adres burası

inanılmaz lezzetli
  • incirli metrobüsten veya bakırköy metrosundan indikten kısa süre sonra ulaşabileceğiniz kebapçı. dışardan bakınca alelade bir yer gibi geliyor zira binanın giriş seviyesinde konumlanmaktadır. fiyat performansı iyi gayet. kebaplar da lezzetli.