şükela:  tümü | bugün
 • tıpkı başbağlar katliamı, sivas katliamı veya uludere katliamı gibi müstakil başlıklarla anılması gereken, doğrudan sivillere yapılmış nefret saldırılarından birisi. en son yaşadığımız.

  aktör: kanlı terör şebekesi pkk.

  yer: diyarbakır, sur ilçesine bağlı dürümlü mezrası.

  olay: teröristleri mahallesine sokmayan vatandaşların tonlarca bomba yüklü kamyonla havaya uçurulması.

  sonuç: parçaları bulunamayan, kayıp 15 küsür köy insanı.

  tarih bunu yazdı kan içen sülükler. sonunda bitişiniz yıllarca beynini emdiğiniz, enerjisini tükettiğiniz kürt halkının elinden olacak.

  siyasi uzantınız olan parti de bu konuda tek bir lat etmeyerek neyin ne olduğunu bize açıkça gösteriyor. kendi dokunulmazlıkları için meclisi kudurtan adamlar şimdi kendi memleketlerindeki katliam için dillerini açmayacaklar. sizi de kürt halkı bitirecek.
 • pkk'nın yaptığı sivil katliamlarının en yenisidir. katliamdır işte, bildiğin katliam. tabi 13 kişiden geriye kalanın 60 kilo et parçası olması da durumun ne kadar vahim olduğunu gösterir. bir de utanmadan yaptıkları katliamı kabul etmeyip haklarını savunduklarını iddia ettikleri kürtleri işbirlikçi ilan ediyorlar...
 • sozlukte ciddiye alinacak son katliamdir.
  adi ofsayt bir defa. insanin aklina direk kanzuk ve durum degerlendirmesi geliyor.
  bak ulan hala guluyorum asddsgfadsad
 • ekşi sözlükçülerin pek rağbet etmedikleri katliam. neden acaba? aa buldum, çünkü çok sevdikleri türkiyelileşmiş bir partinin silahlı kanadı tarafından gerçekleştirilmiş. köylüler akrabalarının parçalarını kilometrelerce alana yayılmış tarlalardan toplayıp poşetlerin içerisine koymuş. 13 kişinin parçası 3-5 poşetten fazla yer kaplamamış.

  ekşi sözlükçülerden neden adam olmayacağının bir diğer göstergesi.
 • pkk adlı terör örgütünün hedefinde asıl masum kürtlerin olduğunu göstermesi bakımından oldukça önemli kanlı eylem.

  tabi başlığa neden bu kadar az ilginin olduğunu öngörmek için dahi olmaya gerek yok. kendisinden farklı görüşe sahip olan herkesi, ak trol, kıl, lale, sümbül diye adlandıran çok muteber sözlüğün, kemalisti, komünisti, demokratı, aydını, aykırısı, anarşisti, kendini solcu sanan chplisi ve daha birçok zerzevatı pkk pi.lerinin yaptığı bu katliamda sus pus olmuşlardır.

  sözlüğün giderek yozlaştığını gösteren en önemli ibarelerden birisi de, pkk çizgisinden çıkmayan yazarımsılardır.

  basit bir maç başlığına ortalama 200 entry giren eşki güruhuna fasa fiso!
 • pkk tarafından yapılmış katliam.
 • sözde hümanistlerin görmezden geldiği katliamdır.

  olayla ilgili pkk da "kamyonda yüklü olan patlayıcı maddeler, kesinlikle patlatılmak üzere düzeneklenmemiştir" diye açıklama yapmış.

  resmen kafa buluyorlar bizle. ne yapacaktın o kadar patlayıcıyı? turşusunu mu kuracaktın?
 • unutulmaması gereken, "barış (?) isteyen akademisyen" familyasındaki zirzopların kafasına kafasına çakılması gereken türkiye'nin yaşadığı en acı katliamlardan birisi.

  tc'nin bu millete karşı artık en önemli görevi bu vahşi teröristleri ve bu teröristleri destekleyen vahşet tüccarlarını buna sonsuza dek pişman etmektir.