• bugün öğlen yemeğinde söyliyeyim dedim gelen ürün kapalı pideden hiçbir farkı yok, reklamda gösterilen ürün normal lavaş arası dürüm ama gönderilen bildiğin pide. ayrıca çok yağlı şapır şapır akıyor.

edit: buradaki eleştirimden dolayı benimle iletişime geçip bir adet orta boy pizza gönderdiler, dürümos dedikleri ürün iyi olmayabilir ama en azından hatalarını biliyorlar ve maalesef ki pizzaları güzel*
  • domino’s neden başarılı çünkü mahallenizdeki kardeşler pide salonu, adana’daki dürümcü ile aynı ürünleri daha ucuza üretip daha kaliteli diye satıyor. yakında yengenos diye yengen tost, ıslakos diye ıslak hamburger satacaklar herhalde.
  • sanırım bir daha ekşi sözlüğe gelirsem alacağım nick olabilir.
  • tadı berbat. ekmeği bi garip. kuru kalın bi hamur. içinde ne var belli değil. ve asla doyurucu değil. ilk ve son deneyişimdi.
  • bunların pizza dışında bütün ürünlerinin 2-3 yaş çocukları için doyurucu olduğuna inandığım firmanın yaptığı yeni bir mini yemekçik.
  • dün ilk defa tattım ve beğendim.çok aç olmamdan dolayı doyurmasa da güzeldi,deneyebilirsiniz
  • 1 tanesi 9,90 2 tanesi 21,90 olan sözelci turnusolu
  • doyurucu olmayan, atıştırmalık.
  • geçenlerde sepete ekleyecekken son anda vazgeçtim. (gelen şey yukarıda yazıldığı gibi dürülmüş pideden farklı olmaz diye düşündüm.)
    pizzacının dürüm satması kadar saçma bir şey yok çünkü... pizzayı iyi yapın, dürümü eksik kalsın.
  • akşam yemeği olarak sipariş verdiğim çok başarılı bulmadığım dürüm, bir kere dürümos, dürüm değil pideye benzer bir hamuru var. iç malzemesi de çok az bu fiyata orta boy pizza söyleyip daha lezzetli bir şeyle doymak mümkün
hesabın var mı? giriş yap