şükela:  tümü | bugün
  • domino's tarafından çıkartılmış bir lezzet. üç peynirli, bol malzemeli ve tavuklu olmak üzere üç çeşit olarak piyasadadır.
  • görselle ürünün alakası yok zerre doyurucu değil. lezzetli mi? evet lezzetli
  • dominos'ta inanılmaz bir ürün-görsel uyuşmazlığı var. dominos'un gerçek ürünüyle, reklam görselindeki ürünün arasında ciddi derecede fark olur. bunu ekmek arası olayında herkese tecrübe ettirdi. yaptıkları yapacaklarının teminatıdır. merak edip denemeye gerek dahi yok. rezalet bir şey olduğunu tahmin ediyorum.
  • bugün öğlen yemeğinde söyliyeyim dedim gelen ürün kapalı pideden hiçbir farkı yok, reklamda gösterilen ürün normal lavaş arası dürüm ama gönderilen bildiğin pide. ayrıca çok yağlı şapır şapır akıyor.

edit: buradaki eleştirimden dolayı benimle iletişime geçip bir adet orta boy pizza gönderdiler, dürümos dedikleri ürün iyi olmayabilir ama en azından hatalarını biliyorlar ve maalesef ki pizzaları güzel*
  • domino’s neden başarılı çünkü mahallenizdeki kardeşler pide salonu, adana’daki dürümcü ile aynı ürünleri daha ucuza üretip daha kaliteli diye satıyor. yakında yengenos diye yengen tost, ıslakos diye ıslak hamburger satacaklar herhalde.
  • sanırım bir daha ekşi sözlüğe gelirsem alacağım nick olabilir.
  • tamamen hayal kırıklığı olan ürün. az evvel 40 tl’ye iki adet sipariş edip tükettik. toplamda 3 lokmalık, bol malzemesi falan olmayan bir yiyecek. şu an yemeksepeti’nden yemek bakmaktayız.
  • tadı berbat. ekmeği bi garip. kuru kalın bi hamur. içinde ne var belli değil. ve asla doyurucu değil. ilk ve son deneyişimdi.
  • bunların pizza dışında bütün ürünlerinin 2-3 yaş çocukları için doyurucu olduğuna inandığım firmanın yaptığı yeni bir mini yemekçik.
  • bugün ilk kez denediğim ürün. gayet sıcak, malzemesi yeterli güzel bir dürüm geldi önüme. bu noktada bir problem yok. ama ben bunu fikir olarak sevemedim. yani çıkarılması gerekli miydi, bence değildi. zaten azalarak biteceğini düşünüyorum.