şükela:  tümü | bugün
  • bizim okulda ne bulurlarsa içine patates kızartması sokuşturduklarından artık yadırgamıyorum sanırım. hususi olarak ekmek arası patates kızartması yaptıran arkadaşları gördükçe savaşımdan vazgeçtim zaten. ne bulursan daya abi oh oh oh moduna geçtim.
  • patso denilen ekmek arası patates e bile talep olduğu müddetçe normaldir.sonra neden türk insanı tombik ve kısa boylu, sadece karbonhidratla besleniyoruz ulan, günde 1 bütün beyaz ekmek bi çuval patates yiyoruz dürümün içine de koyuversinler nolucak.
  • o dürümü de kesin tosta basıyordur.

"niye tosta basıyorsun bayat mı" diye sorunca da panikler.
  • evinde ekmek arası simit yiyen insandır. ayrıca memleketimizde bir patso gerçeği varken çokta yadırganmaması gereken insan.
    zöge: ibnelere bak ne kadar çoklar.
  • vejetaryendir, et yerine patates koyduruyordur.
  • dürümün içinde patates yoksa hevesi kursağında kalan bir insan için ideal dürümcü profilidir kendisi.

ben patates yok diye yemediğimi biliyorum ya. o dönerin altındaki patatesler olmadan anlamsız yani bunu yemek. ama ketçap sıkarsa döverim.
  • kızartmayı bir de domates sosuyla yumuşatıyorsa on numara insandır.
  • et dürümün içine pilav koyulduğunda daha lezzetli olacağını bilmeyen insan. tabi o da ayrı bir sığırlık olabilir.
  • ilk başta "tavuk dönerin içinde patates olur mu amk" diye düşündürse de, sonradan lezzetli gelmeye başlamasına, her dürümün içine patates kızartması sokuşturmak istemenize neden olan güzel insandır.
  • lübnanlıdır.ketçap da koyar.