şükela:  tümü | bugün
  • pilli bebek'in behzat ç. için yaptığı mükemmel şarkı. ilk defa 27. bölümün sonunda duyulmuş, baba olmayan bünyeyi dahi darmadağın etmiştir. sözleri şöyle;

sadece ikimizin uyandığı saatlerde
    duruyor zaman
    çünkü sadece sen tutuklarsın beni
    apansız uyanış gibi
    gel kızım sokul bana
    bir kez daha alayım kokusunu
    benim küçük bahçemin

büyüsen de, gitsen de hala bekliyor gibi beni
    uzanmış küçük ellerin
    gel kızım sokul bana
    bir kez daha alayım kokusunu
    benim küçük bahçemin

büyüsen de, gitsen de hala bekliyor gibi beni
    senin küçük ellerin..

http://www.youtube.com/watch?v=bavo52o6g1s
  • erdal beşikçioğlu'nun mükemmel oyunculuğu ile aşırı vurucu oldu.
  • (bkz: cem kısmet)
  • her kız babasının dinlediğinde duygulanacağı şarkı.
  • stüdyo kaydı henüz bulunmamakta sanırım. harika bir şarkı.
  • behzat ç.'yi izlemeyen kız babası bir arkadaşım var. kendisine dinletsem mi diye düşündüm sonra dedim ki ben baba olmadığım halde bu kadar etkileniyorsam eleman yamulur gider, kıyamadım garibime. çok vurucu şarkı çook.
  • doğmuş olsun doğmamış olsun, hayallerde kalmış olsun, bir annenin kucağında nefes bulmuş olsun, ne olursa olsun dünyanın en güzel kızlarına.. adı var, henüz kendi yok kızıma.. dünyanın neresinde olursa olsun, bir gülümsemeyle tüm bulutları yok eden o güzel kızlara.. annelerinin aşkı, babalarının hasreti olan o güzel kızlara söylenebilecek en güzel şarkılardan birisi. dinleyip dinleyip ağlanacak türden..

http://www.youtube.com/watch?v=nyt7s6upvnq
  • sadece kız babalarını değil kız çocuklarını da yamultan mükemmel şarkı.insana babasını özletir,gecenin bilmem kaçında arayamazsın da telaş yapmasın diye.elini kolunu nereye koyucanı şaşırırsın en son da yatağına yatar yastığına yumulur ağlarsın. evet kızları da etkiler bu şarkı.
  • kendine tutsak etme gibi özelligi var bu sarkinin.
  • arayabilecek bir babası olmayan kız çocuklarını dövülmüşten beter eden şarkı işte bu.
    babasız kızı böyle yapıyorsa, kızsız babaların hali n'icolur bilmiyorum.*