şükela:  tümü | bugün
  • duş alırken, o güzel kokulu duş jeli radyoaktif uranyumla harmanlanmış bir jöle gibi gelir. insan hacı şakir sabunu özler. hatta obsesif biriyseniz, kendinizi duş jeli kullanmış olmanıza rağmen kalıp sabunla keselerken bulabilirsiniz.

kötü bir histir.
  • basligi görünce bir an ciddi bir arastirmanin paslasildigini sandigim baslik. bir doktora görün kardesim, çimadik candan ümit kesilmezmis.
  • kullandığın sabundan tut, yediğin elmanın üzerine parlasın diye sıkılan kimyasaldan sonra bence pek takma derim. hatta kullandığın o tatlı kokulu şampuandaki kimyasallar var ya. yada o deodaranttaki alkol (hücre çeperini parçalar) ve doğrudan hücrelere nufüz eden kimyasallar.
    takma bea gülüm nasıl olsa bir gün hepimiz ölmeyecek miyiz?
  • "........duş jeli kullanırken gelen cilt kanseri kokusu......." şeklinde okuyunca, gençler başlık açmada nirvana'ya ulaşmış dedim bi'an, velakin göz yanılmış.
    ülkenin %80'inin dahil olmadığı korku, zira ülkede bırak duş jeli, yazın makul sürelerle duj - sabun gören yok.

kaynak: 500t
  • evde doğal yollardan kendi duş jelinizi yaparak kurtulabileceğiniz korkudur.

tarif
  • öglen 12'de güneş ışınları altında gezerken gelen cilt kanseri riskinin yanında hiçbir şeydir. obsesif olacaksanız mantıklı obsesyonlarınız olsun.
  • olmayan korkudur. ben hala dove kalıp sabun kullanırım. hatta yurtdışında olmasam o kostikle yapılan kalıp zeytinyağlı sabunlardan kullanırım. o derece yani. duş jelleri özellikle bu kırmızı meyveli olan durunundu zannedersem bir süre kullandım çok güzel kokmasına rağmen sonradan temizlemediğine kanaat getirdim. alacaksın sabunu koyacaksın o duş eldiveninin içine iyice bi’ çitileneceksin derin yüzülecek. diğerleri yağ gibi kayıyor aga. gelmiyor bana. durulandığında bile elin kayıyor üzerinden. ııı sevmiyem.