• yolu juventus'un yolu............
  • takımı partizan'ın uefa avrupa ligi'nde oynadığı rövanş karşılaşmasında forma giyen 16 yaşındaki sırp forvet. bahsedildiği kadar potansiyelliyse bu 1,90m'lik arkadaşı afc ajax veya rsc anderlecht'te izlemek kendi kariyeri için daha iyi bir tercih olur sanıyorum..
  • fm17 de gs ye transfer ettigim potansiyel dunya yildizi.transfer donemi bitse de teklif falan gelmese artik diye bakiyorum.oyuncu da mutsuz oluyor.gercekte nasil oynuyor bilmiyorum ama oyunda efsane.
  • fiorentina transferini 1,5 milyon euro karşılığında bitirmiştir. 28 ocak 2018'de yani topçu 18 yaşına bastığı zaman transfer gerçekleşecektir. sakatlık falan yaşamaz ise büyük topçu olacağı açıktır.
  • benfica maçinda izledim kendisini çok guclu ve bitirici bir oyuncu .
    topu saklamasi verdigi paslar gercekten mukemmel
    benfica karsisinda cok iyi oynayip bir de gol atmistir.bu sene 15 gol ve uzeri gol atacaktir.
    buralar ileride cok entry dolacaktir:)
  • fiorentina'nın sırp forveti.
    2000 doğumlu ve 1,90 m boyunda.

seri a'da yeterince forma giyemese de genç takımda attığı gollerle kendini göstermiş geçen yıl. kevin-prince boateng'in yedeği olarak bu sezon daha fazla forma şansı bulacaktır.
    bir yıldız doğuyor mu, 1-2 yıla öğreneceğiz.
  • covid-19'a yakalanan bir başka serie a futbolcusu.
  • fiorentina kulübünün az önce yaptığı açıklamaya göre korona virüs testi pozitif çıkmış olan sırp futbolcu.
  • 14 ekim 2020 türkiye sırbistan maçında 75.dakikada oyuna dahil olup, bir topu merih demiral tarafından çizgiden çıkarılmış, maçın son atağında ise boş pozisyonda topu dışarı vurmuştur. 2000 doğumlu bir futbolcu için gerçekten çok olgun oynuyor. kısa sürede kalitesini belli etti. mitrovic ve jovic gibi adamların arkasından gümbür gümbür geliyor gibi duruyor.

sadece 1,8 milyon euro karşılığında partizan'dan 2 sene önce fiorentina'nın yolunu tutmuş. gelişim sağlarsa 1.90'lık boyuyla elit bir santrafor olabilir. cüssesine göre baya hareketli bir oyuncu.
  • geleceği çok parlak gözüken genç. 13 mart'ta yapılan benevento-fiorentina maçında hat-trick yaptı. gelecekte burası entrylerle dolabilir, şu an adı ac milan ile anılıyor.
hesabın var mı? giriş yap