• (bkz: eylemsizlik)
  • hurdacıya vererek kurtulabilirsiniz. zaten düşünce pert olmuştur. kiloyla satarsınız. kurtulurken para da kazanırsınız.
  • demek ki bu düşünce de yalnız değilmişim.mutlu oldum
  • kara kutunun üzerine oturmak.
  • dua et.

şaka lan şaka ölüyorsun amk sevdiklerini düşün.
  • evet, ard arda meydana gelen uçak kazalarından ve geçen gün yaptığım uçak yolculuğundan sonra ciddi ciddi düşündüğüm şeylerden biridir..biliyorsunuz ki sağ kurtulanın pek olmadığı uçak kazaları için en azından denemeye değer bir yöntem olduğunu düşünüyorum..

şimdi arkadaşlar, bunun için irtifa kaybeden uçağın en arka tarafına geçiyoruz, muhtemelen önden ya da alttan çakılacak olan bir uçak için en güvenli nokta burası olabilir.. tabii kuyruk kısmının kopma ihtimaline karşılık uçağın orta kısımlarını da düşünebiliriz..daha evvel gözümüze kestirdiğimiz uçağın en tombul iki amcasının kemerlerini kendi kemerlerimizle kenetleyip onları hava yastığı gibi etrafımızda tutuyoruz, sonrasında uçağın içimdeki tüm yolcular birbirlerine kenetlenerek içte kalan kişilerin darbenin vereceği basınç ve hasardan korumaya çalışıyorlar.. 'ben enayi miyim en dışta niye ben olayım' diye bir durum söz konusu değil, zira her gelen kişi diğerini koruyacağından hızlı olup koruyan, hemen korunan pozisyona geçecektir..

çarpışma anında tabii ki büyük bir yıkım olacaksa da en azından 20-30 kişinin hayatta kalmasını sağlayabiliriz bu yöntemle..
  • aval aval gökyüzüne bakmayıp, azıcık kenarıya çekilmektir.
  • kurtulmanın tek yolu uçakta olmamaktır.
  • düsmesini beklersen kurtulamazsin tabi.tam yere yaklasmisken acil cikis kapisini acip yumusak biyere atlayacaksin.bu kadar basit.
hesabın var mı? giriş yap