şükela:  tümü | bugün
  • çok kapsamlı bir içeriğe ve çok güzel bir tasarıma sahip buffy the vampire slayer ve angel sitesi.
    adresi:
    http://angel-btvs.co.uk/
  • 7 eylül'de yayımlanacak yeni zayn şarkısı. üstelik sia düetli.
  • çok güzel öyle böyle değil aşırı güzel. sia'ya severim zayn'in sesi zaten tapılacak düzeyde resmen müthiş olmuş. klibi de quentin tarantino filmi gibi. resmen olmuş be.

"you dont know me"
  • 10 saat içinde 5 milyon dinlenen zayn ve sia işbirliğindeki parçanın ismidir. parçanın güzelliği bir yana dursun, son zamanlarda dinlediğim en uyumlu iki ses olmuştur. muhteşem ötesi işbirliği olmuş, başka şarkılar da duysak ikisinden fena olmaz dedirtmiştir bana.

''i wanna see the sun rise on your sins just me and you'' ; zamanla efsaneleşecek bu cümleyi içeren şarkıdır aynı zamanda.
  • taş gibi şarkıdır. sia sen nasıl bir şeysin ya. kadının dokunduğu her şarkı yaşam buluyor. zayn'in hakkını yemeyelim o da çok güzel okumuş. sia hep üretsin, hep dinleyelim.
  • zayn malik'in sia ile düet yaptığı şarkı.

tam bir sonbahar ayları şarkısı olmuş. orta tempo, yumuşak vokaller. ayrıca şarkı buram buram sia kokuyor.

şarkı güzel, orası tamam ama o klip olmamış. çok zorlama. ayrıca zayn'ın üzerindeki o takım elbise göz kanatıyor.
  • zayn'ın albümünde zayn back vocal olmuş gibi hissettiren güzel bir şarkıdır.

üzgün olarak belirtiyorum ki zayn'ın bir tek kirpiklerini ve gözlüklerini övebilicem. keşke sesinde ayırt edici bir özellik olsaydı. söylemese de olurmuş diyorum ve geçiyorum.

gelelim sia'ya. o sesinin kırılmaları yok mu onların bokunu çıkartsalardı da mest olsaydık. bu şarkıya giderdi yani. artı olarak keşke nakaratta daha fazla duyabilseydik, hissedebilseydik o gitarları baterileri filan.

tek istediğim sia'nın bu parçayı solo okuması. ahsjsjkd zayn çekil aradan allasen. seni istemiyoruz.
  • eylül ayına yakışan bir şarkı olmuş. ayrıca zayn ve sia müthiş ikili olmuş.