• amerikalı melodik death grubu. 2017 albümleri of shadow and flame can yakıyor, çok iyi.
    örnek
  • 2017 çıkışlı albümleri of shadow and flame çıktığı zamanlarda çok dinlediğim çalışmalardan biriydi ve çok beğenmiştim. bu yıl çıkardıkları fallen kings and rusted crowns adlı çalışmalarından henüz haberim oldu, yine güzel albüm yapmış adamlar. tam başlığını açmaya heveslenmişken benden önce farkedilmiş olduğunu gördüm, iyi de olmuş. ''wintersun son 2 albümdür ne yapmaya çalışıyor?'' sorusunu jari maenpaa yerine yanıtlayan tarzda güzel işler başarıyorlar.

edit: the forest seasonsın hakkını da çok yemeyelim şimdi, fena değil ama ilk albüme de yanaşamaz.
  • kimmiş bunlar deyip sözlükte aratmam ile abd'li olduğunu öğrendiğim grup.

amerikalı olup avrupa melodic death metal'ine yakın albüm yapmak her yiğidin harcı değil. amerikalı gruplar genel olarak metelcore kıvamında melodeath icra ediyorlar.

2021 yılı albümleri fallen kings and rusted crowns çok sağlam albüm.
  • spotify sayesinde keşfettiğim bir diğer şükela melodic death metal grubu. amerikalı olduklarını duyduğumda ciddi anlamda şaşırmıştım, yaptıklarımı müziğin amerika ile alakası yok.

piyasaya yeni bir single salmışlar, o da enfes olmuş.
hesabın var mı? giriş yap