• ''karın olduğunu bilmiyordum al vur beni''- ognjen vranjes
  • ozan tufanın şuan link arayışında olduğu haber.
  • *ognjen vranjes bir konser sonrası jelena karleusa'ya tanışmak istediğine dair mesaj atıyor. (2 yıl önce)

*jelena bu mesajların hiç birisine cevap vermiyor. takıntı boyutuna olayı getiren bosnalı futbolcu jelena için göz yaşı döküyor ve penisinin fotografını da jelena'ya atıyor.

*jelena bu fotografları ve attığı mesajları facebook ve twitter adreslerinden ifşa ediyor.

kaynak

"ovako place i molida budem sa njim"
    diyor bosnalı futbolcu attığı mesaj ile.

yani
    "her yerde seninle olmak için dua ediyorum" diyor ve ağlayan bir fotografını yolluyor .
    "ya benimsin ya kara toprağın" tarzı bir mesaj daha atıyor.

*"ovako je ognjen varanješ preito da ce se ubiti i tvrdio da mi je najbilji drug. broj telefona objavljujem namerno. belgijski" yazıyor jelena ifşa ederken bosnalı futbolcuyu.

yani
    " ateşli bir şekilde beni öldüreceğini ve bana en yakın olduğunu iddia etti. telefon numarasını bilerek yayınlıyorum. belçika numarası"

kocası tosic çin'de olan jelena belki çocukları ile evinde tedirgin oluyor ve bütün herkese olayı ifşa ediyor. burada korkmuş bir kadın görüyorum ben.

linkte göreceğiniz üzere bosnalı futbolcunun ölüm, taciz ve zorbalık mesajlarına jelena usturuplu bir şekilde cevap vermiş.

ozan tufan esprileri, seksist espriler, aklınca komiklikler yapan bu ahaliye devam mesajlarını da tercüme etmek isterdim lakin üşendim.

allah inşallah hepinizi kınadığınız şeyler ile sınar.

jelena'ya gold digger bile yazan olmuş.
    tosic gençlerbirliği'nde senelik 350.000 euro'ya oynarken jelena ülkesinin en populer insanı olarak paraya para demeyen bir insandı ve hala öyle.

yani tosic kim köpek jelana'nın parası, şöhreti ve populerliği yanında.

malum görüntülerde jelena ve tosic ayrı ülkelerde iken birbirini özleyen iki evli çiftin paylaştığı özel anların bir şekil hacklenerek ele geçirilmesi ile bosnalı futbolcunun photoshoplanarak magazine sunulması ile oluyor.

vranjes, sırp basınının paylaştığı fotoğrafların gerçek olmadığı yönünde jelena’ya şahitlik edeceğini söyleyip daha sonra kararından vazgeçiyor.

kısaca burada madur olan bir kadın var.
    tacize uğramış, tehdit edilmiş ve korkmuş bir kadın.

ve bence yukarıdaki seviyesiz entryleri haketmiyor kendisi.

helal olsun jelena yengeye.
    korkmamış ifşa etmiş abaza ve sapık bosnalıyı.
    futbolcu ve ünlü olması birinin mal olmayacağı anlamına gelmez.
  • 2 gündür sırbistan'da konuşulan iddiaymış. sevgili duşko abimizin eşi jelena ablanın başka bir futbolcu * ile karşılıklı mastürbasyon yaptıklarına dair fotoğraflar sızdırılmış. jelena ablamız fotolar benim değil olay tamamen bana karşı yapılan komplo, fotolar da fotomantaj demiş ve ognjen vranjes'in kendisine attığı ölüm tehditleri ve çıplak fotolarını ifşa etmiş.

edit: link 1 +18, link 2+18, link 3 +15.

edit 2: link 4*

edit 3: gelen mesajlar üzerine linkler için yaş sınırı ekledim. olur olmadık yerlerde açmayın sıkıntı yaşanmasın.

edit 4: arkadaşlar rica ediyorum artık sansürsüz foto sormayın. ya sizler ki cine 5'ten şifre çözmüş adamlarsınız yapmayın böyle lütfen :d
  • 3 yıldızla sansürlenmesine güldüğüm haber.
  • ayrıntılı başlıklara adeta bayılıyorum. linkler capsler mis gibi ortam mis.

tanım: rip tosic, severdim seni. tosicin boynuzlanma öyküsü
  • yazıklar olsun be. utanıyorum sizden. 1 saat olmuş hala sansürsüz link yok.
  • 3.5 milyar kadın arasından bununla evlenmek için beyin yerine pinpon topu taşıyor olmak gerekir.
    hıyarın varsa tuzla koşan çok olur.
  • aa üzüldüm hiç öyle bir kadına benzemiyordu.
  • pavyon fedaisinden bozma bir kadın ile 2 tane zengin, aslan gibi ama geri zekalı adamın konu olduğu olay.
hesabın var mı? giriş yap