şükela:  tümü | bugün
  • vodafone park'ta yükselen oleeeey oleeeyyyy nidalarının sebebidir.

işte o anlar
  • sonrasında gomisin kaçarak uzaklaştığı pozisyon.
  • önce bakkala, sonra kuruyemişçiye ardından tekel bayiine.

çoğul hale getirilerek düzeltilmesi gereken başlık zira koca kalçalı arkadaşın bir değil üç kez arka arkaya yediği fake'ler silsilesinden söz ediliyor.
  • alvaro negredo'nun muslera'ya yaptırdığı bafetimbi gomis gol sevinci ile aynı maçta yaşanmıştır.

işte o anlar
  • bununla ilgili bi anım var hemen anlatayım da rahatlayayım. top oynadığım zamanlar. karşımda daha transfer yapmamış genç ismail güldüren var. gerçi ben de gencim ama ismail benden büyük tabi.

neyse maç başladı. bu hibino nasıl oynuyor bi görseniz. karşısında da ben oynuyorum. adam gidiyor geliyor, çalım, orta, bindirme alabildiğine gidiyor. hava da yağışlı. arada yerden kayıp topa dalıyorum ayağına ismaile giriyorum. aramızda ufak ufak gerginlikler başlamış. bu o zamanlar da agresif, sert tabi. teknik direktörümüz kenardan bana bağırıyor oğlum uğraşma şununla diye ama ben dinlemiyorum. bastıkça basıyorum isoya.

yine korner çizgisine yakın yerden bi orta yaptı bu defans karşıladı ama yine bu ballı isonun önüne düştü top. lan acayip sinirlendim. korner bayrağının orada baktım topla duruyor. taç çizgisine paralel korner çizgisine doğru bir hışımla yardırmaya başladım.

tribünden aha kesin sikecek bunu falan diyor taraftar. bi kısmı da kırmızı kırmızı diye bağırıyor. ali eren beşerler gibi iyice gaza geldim amk. koştum çift ayak bi daldım buna. topu sola doğru bi çekti bu ben yanından kayarak hızlı tren gibi auta çıktım. bizim taraftar dahil herkes acayip gülüyor. rezil olduk adama. teknik direktör talimat veriyor bozulma oyna, oyna, bas bas diyor. içimden diyorum ya hocam bi siktir git, kafa mı buluyorsun benimle.

sonra bi pozisyon oldu bununla yine karşı karşıya geldik. abi ben geldim dedim buna. neredeydin ki lan dedi? az önce pazara yolladın ya abi beni, geldim ben geri dedim. bi yarıldı bu. güldük ettik. maç sonu herkes beni teselli ediyor. üzülme kardeşim falan diyor ama sikerim oynayacağınız topu dedim bıraktım futbolu.

tosiçinki de o hesap. yalnız tosiç adamı sadece çarşıya göndermedi çarşı pazar avm ne varsa dolandırdı lan resmen. hayreti mucip.

not: ismail güldüren seni bulacağım oğlum.