• "beğendiğiniz bedenlere hayalinizdeki ruhları koyup aşk sanıyorsunuz."

william shakespeare'e ait olduğu söylenilen bir söz.

ben yaptım, siz yapmayın. birini olduğu gibi kabul etmek gerekiyor, o şekilde sevmek sevmelerin en tehlikesiz olanı.

edit: wentimiglia adlı yazar uyardı, söz civan canova'ya aitmiş. (bkz: #56974673)
  • sokakta hanımefendi, mutfakta aşcı, yatakta başı ağrımasın yeter.
  • valla göze hitap eden her nefes alan güzel kıza köpek olduğu için erkekler düşledikleri tek kız sadece gideri olan kızdır. gerisi fasa fiso, boşa maval okuyup kendinizi kandırmayın yahu. sizin ne mal olduğunuzu bilmiyoruz sanki.

annemi çok, beni benden çok sevsinmiş. sen önce o kızı hakettiği gibi sev kostok seni.
  • 11. şu alarmı kapatsın.
  • niye kimse vucut olcusu vermemis henuz? anlayamadim?
    defaultun uzerine fine tuning mi yapiyosunuz beyler?
  • 1. cıvıl cıvıl olsun
    2. hep gülsün
    3. rüzgarı ile savursun
    4. işten falan gelince üstüne atlasın
    5. yeni başlayan filmde sonu söylesin
    6. deterjanların içindeki mavi topçuklar kadar güçlü olsun
    7. sözlük yazarıyım deyince 'hadi be ciddi misin' desin
    8. annemi benim kadar sevsin
    9.beni benden fazla sevsin
    10'u da siz yazın :)
  • güzel ve çekici bulmuşsak en kötü özellikleri bile görmezden geliyor, bizde arzu uyandıramamışsa en iyi özellikleri bile siklemiyoruz.

gelin itiraf edelim bunu.
  • her yerinden kıl fışkıran, minyon, kara kuru, yamuk yumuk türk kamil'inin hayaller aleminden kesitlerin bulunduğu özellikler.

davul bile dengi dengine.

işin trajikomik yanı, benzer kriterleri kızlar "düşlenen erkeğin özellikleri" başlığı altında yazsa kamil ordusu ağızlarından köpük saça saça yerlerini alırdı. bu hıyartoların hayalperestliğini ve şirretliğini komik bulduğum için sıkıldıkça kendimi burada buluyorum. acımayla karışık gülüyorum. hehe.
  • gorunen o ki aranilan ozellikler hep stepford wives.

kadinlar dikkat.
  • sözlük erkeklerinin, ilk entryden itibaren agir gerizekali oldugunu gösteren özelliklerdir. kusura bakmayin, ben de erkegim evlatlarim. bu hayalleri biz de kurduk 18, 21 yaş arası. sıkı durun;

yok öyle biri.

bir çırpıda aklima gelenler;

senin kendinin bile ara sıra öfff cektigini anneni senden cok sevsin ha.

hep gülecek, cıvıl cıvıl olacak, işten gelince üstüne atlayacak, yani isan degil, terrier köpeği mübarek.

saclari beline gelsin diyen var. at ariyor müdürüm. böyle yelesi uzun. karakter mi, kim siker.

pratik zekali olsun, ödevlerimi de yapar, çünkü ben hala lisedeyim.

en güzeli sekspir vecizeli entari bence.
    bide sokakta hanımefendi, mutfakta aşçı,
    yatakta başı ağrımasın demis bir arkadaş. iste bu adami takip edin, hayatın sillesini yemiş, en bir realist adam budur benim gözümde.

hürmetler müdürüm..
hesabın var mı? giriş yap