şükela:  tümü | bugün soru sor
 • düşmanın en tehlikelisi sana dost görünendir.
  sebebi budur.
  bugünlerde yeni yeni atatürk'ü sevmeye başlayanlara dikkat !
 • hayranlıklarını gösterecek kadar dürüst olmalarındandır. şu batı'nın biraz da ahlakını mı alsak acaba
 • daha fazla yalayıp daha fazla atatürk'e hakaret ederseniz bir gün belki siz de lord eddard gibi olabilirsiniz. gayret göstermelisin küçük troll.*
 • bükemediğin bileği öpmek diye bir şey vardır sevgili beyinsiz.

  onlar senin gibi güreşe doymayan pehlivan gibi dolanmıyor ortada karşısındaki ondan üstünse ona saygısını gösteriyor. senin gibi bel altı vurmuyor.
 • hristiyan haçlı avrupalının, sultan süleyman'a muhteşem süleyman lakabı takması kadar ilginç olmayan olaydır, sayın amına koduğum. ya da avrupada kesmediği kavim kalmayan atilla'ya, tanrının kırbacı demeleri kadar da olabilir.

  kudüs fatihi olarak bilinen selahaddin eyyubi'ye hayranlıkları ve duydukları saygı da cabası.

  plevne müdafaası sonrası, kılıcını rus generale teslim eden osman paşa'ya, kılıcı ve nişanlarını teslim eden rus çarı'nı da ananızla bir çadırda yalnız bırakırsınız artık.

  cengiz han var mesela. filmleri, dizileri çekiliyor. bunu nasıl yapsak?

  o kadar orospu çocuğusunuz ki; bu şerefsizlikleri parayla yapıyorsanız, ona mı üzüleyim, yoksa hakikaten beyinsiz olduğunuza mı bilemiyorum.

  edit: selahaddin eyyubi hatırlatması ve katkısı için amra'ya teşekkürler.

  edit2: amator king hatırlatması üzerine osman paşa eklendi.

  edit3: uzun boylu kel boynu killi'nin isteği üzerine cengiz han'da müdahil oldu konuya.

  editson: çok mesaj geliyor. o da var, bunu da unutma, şeklinde. herkese katkıları için teşekkürler. entry kalabalıklaştıkça özünden uzaklaşacak. bu örnekler yeter mal değneklerine.

  başlık sahibine el-cevap editi: bu dangoz, verdiğim örnekteki ünvanların yy'lar sonra verildiği üzerinden savunmuş sıçtığı boku. diyor ki; üzerinden 10 asır geçmeden övdükleri için, işkillenmemiz lazımmış. entry ilk yazıldığı andaki hatayı yapıp, uzun uzun cevap vermeyeceğim. aslında, kendisi de biliyor yediği boku, o yüzden en güzeli, yav he he, deyip geçmek. meraklısı var ise, verdiğim örneklerdeki övmelerin ne kadar zaman sonra yapıldığını araştırır, doğruyu öğrenir. ve akabinde, bu gibi dingillerin yalan dolan manipülasyonlarına hassiktiri çeker.
 • atatürk'ün ne kadar büyük bir lider olduğunu gösterir.

  tıpkı "içimizdeki hainlerin atatürk'ten nefret etmesinin" de gösterdiği gibi...
 • (bkz: herkes bize karşı)

  bırakın artık amk şu tüm dünya bizim yükselmemizi engelliyor, bizim büyümemizi istemiyorlar çünkü tüm dünya türk düşmanı safsatasını. kapitalizmin dini imanı ırkı yoktur öncelikle bunları söylemek isterim.

  akabinde bir söz vardır başkaları için söylenmiştir ancak şu duruma da çok uygundur;

  -ölünüzü dirinizi her gün birinizi bir gün hepinizi...

  atatürk'e hakaret vatana ihanettir...
 • normal şartlarda troll başlığı olarak algılardım ancak şu son iki yılda yaşadıklarınız epey ilginç. bu güçlerin istedikleri son şey kemalist bir iktidar. sorgulamayan biat eden ve çoğunluğu elinde bulunduran çomar kitle bulunmaz nimet. bu sert dönüş garip. atatürk'ün farkına varma gibi doneler saçma geliyor. atatürk hep aynıydı. hakkında keşfedilen yeni birşey yok.