şükela:  tümü | bugün soru sor
 • uyuz olduğunuz insanın arabasının aynısıdan kiralayın. plakanın üstüne onun plakasını yazıp girebildiğiniz tüm sabit radarlara girin. benzin 6 lira. bütçeyi aşmayalım derseniz kırmızı ışıklarda geçip eds hattı olan yerlerde emniyet şeridinden gidin.

  menfur şahsa ait wifi şifresini ele geçirin. o ip'den bağlanarak devlet böyyüklerinin alayına sahte hesaptan sektirin. kullanıcı bilgilerini şakkkk diye veren tanısığım kişiler var benim...

  bir tekefon hattı alın. o numaraya isim yerine bu kişinin telefon numarasını kaydedin. bir resmini de profile iliştirip karşı cinsten bir başlasıyla sahte bir diyalog yazın. uzun sürsün ve günlük günaydınlaşmalar falan olsun. ekran görüntülerini kişinin eşine yollayın.

  en beteri: gaz verin, ufak bir imalathane açarak işçi çalıştırsın. her gün sefil olsun.
 • üniversite 2. sınıfta görmüştüm.

  fake hesap açıp adamın/kızın sevgisini çalıyordu. sonra konuşmaları intikam alınacak kişiye yolluyordu.

  fiyat-performans açısından en iyisi galiba.
 • yakuza isimli bir kitapta, karakterlerden birisi, gıcık olduğu kişinin evine girip, saati geri almıştı. bu size garip gelebilir ama, japonya'da randevulara zamanında gelinmesi konusunda, büyük bir takıntı vardır. kurban ertesi gün, çok önemli bir iş görüşmesine geç gidince, hem işi kaybetti, hemde diğer şirketler tarafından mimlendi.
 • (bkz: chicago sunroof)

  uyuz olunan kişinin arabasının sunroofundan içeri güzelce sıçılır. arabanın içinde birilerinin olmamasına dikkat edilmelidir zira işin ucu cinsel taciz suçlamalarına gidebilir. (bkz: better call saul)